BranżaRynek

Innergo Systems otrzymało status Apple Authorised Enterprise Reseller

Jest to pierwsza i jedyna firma w Polsce o takim certyfikacie. Status AAER przyznawany jest firmom wspierającym biznes poprzez mobilne technologie i rozwiązania Apple. Firmy posiadające status Apple Authorised Enterprise Reseller to firmy współpracujące bezpośrednio z centralą Apple.

Innergo Systems otrzymało status Apple Authorised Enterprise Reseller

Posiadając taką certyfikację, Innergo Systems będzie oferować swoim klientom aktywne wsparcie w budowie strategii rozwoju, opartej o nowoczesne technologie mobilne. A to wszystko przy bliskiej współpracy z samym producentem – Apple” – mówią przedstawiciele Innergo Systems. “Innergo Systems od niemal dekady specjalizuje się w złożonych projektach z zakresu systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, w tym rozwiązań sieciowych, systemów przetwarzania danych, systemów komunikacji, infrastruktury Data Center, a także rozwiązań mobilnych” – dodają.

Innergo Systems już w 2015 roku, jako pierwsza w Polsce, otrzymała status Apple Authorised Systems Integrator (AASI). Po 2 latach Apple przyznało przedsiębiorstwu tytuł Apple Authorised Enterprise Reseller (AAER) – te dwa statusy różnią się od siebie poziomem kompetencji i zakresem możliwości oferowanych przez integratora. Ponadto AAER może dodatkowo udostępniać specjalne programy wsparcia dla swoich klientów biznesowych.

Tytuł Apple Authorised Enterprise Reseller to prawdziwe wyróżnienie dla Innergo. Do tej pory, jako Apple Authorised Systems Integrator, wsparliśmy już wiele przedsiębiorstw we wdrażaniu urządzeń i rozwiązań mobilnych, usprawniających rozwój ich biznesów. Od teraz, w ramach nowego status partnerskiego z Apple, nasze działania będą szczególnie skupione na przeprowadzaniu cyfrowej transformacji w firmach, które stawiają na dynamiczny rozwój” – podkreśla Wojciech Gargul, Business Development Manager w Managed Mobility Division w Innergo Systems Sp. z o.o.

Przeczytaj również
Warszawskie centrum Przetwarzania Danych NASK z certyfikatem Rated-3

Proces certyfikacji na AAER polega na spełnieniu rygorystycznych wymagań określonych przez firmę Apple. Innergo już teraz planuje powiększenie zespołu specjalistów z obszaru managed mobility, który będzie do dyspozycji klientów.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.