CDOInfrastrukturaBiznesPREZENTACJA PARTNERA

Jak wdrożyć chmurę w przemyśle? 3 kroki do przewagi konkurencyjnej

Promocja

Jak wskazuje raport SpotData „Megatrendy zmieniające przemysł”, jednym z kluczowych czynników wpływających na firmy produkcyjne na całym świecie jest obecnie rosnąca rola przetwarzania danych. Przedsiębiorstwa nieustannie zastanawiają się w jaki sposób zintegrować informacje, by pomogły one w optymalizacji działań i podejmowaniu lepszych decyzji. Pomocna może okazać się chmura przemysłowa. O tym, jak skutecznie ją wdrożyć, opowiedzą eksperci GFT i Google Cloud podczas webinaru „Jak wdrożyć chmurę w przemyśle? 3 kroki do przewagi konkurencyjnej”, już 29 czerwca.

Jak wdrożyć chmurę w przemyśle? 3 kroki do przewagi konkurencyjnej

GFT wraz z ekspertami Google Cloud zaprasza na kolejny webinar dla sektora przemysłowego
ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Jak wynika ze wspomnianego raportu „Megatrendy zmieniające przemysł”, jedynie co piąta polska firma zbiera własne dane w formie dużych baz i wykorzystuje je do analiz wspierających decyzje biznesowe. Tymczasem, tego typu analityka realizowana w chmurze, może przełożyć się na wymierne zyski. Tym bardziej, że według badań Deloitte, zdecydowana większość przedsiębiorstw, które zdecydowały się wykorzystać chmurę przyznaje, że efekty wdrożenia przekroczyły ich oczekiwania.

“Wiele firm produkcyjnych zadaje sobie podobne pytania, m.in. jak szybko się skalować, czy też w jaki sposób elastycznie reagować na zmiany. Odpowiedzi na nie wszystkie może przynieść chmura, szczególnie w przedsiębiorstwach, które już posiadają wiele danych, jednak nie wiedzą jeszcze w jaki sposób wykorzystać je do optymalizacji procesów” – podkreśla Tomasz Smoleński z GFT Poland.

Rozwiązania chmurowe pozwalają nie tylko harmonizować informacje, ale także ułatwiają podejmowanie decyzji biznesowych na wielu szczeblach. W łatwy sposób można zatem wykorzystać wnioski z analizy danych do zyskania przewagi konkurencyjnej.

“Wiele firm zdaje już sobie sprawę, że droga do bycia konkurencyjnym wiedzie właśnie przez chmurę. Często jednak obawiają się skomplikowanego procesu wdrożenia. To mit, ponieważ chmura nie jest ani skomplikowana, ani tylko dla dużych. Co więcej, choć jest inwestycją długoterminową, może zacząć przynosić pierwsze korzyści także w krótkim terminie” – dodaje Tomasz Smoleński.

Jak wdrożyć chmurę w przemyśle? 3 kroki do przewagi konkurencyjnejAby wyjaśnić, jak w 3 prostych krokach zyskać przewagę dzięki chmurze, GFT Poland zaprasza na kolejny z cyklu webinarów dla sektora przemysłowego z udziałem specjalistów Google Cloud. Eksperci opowiedzą o case studies z całego świata, a także wskażą w jaki sposób wdrożyć chmurę i szybko zacząć wykorzystywać jej potencjał. Bezpłatny webinar „Jak wdrożyć chmurę w przemyśle? 3 kroki do przewagi konkurencyjnej” odbędzie się już 29 czerwca o godzinie 10:00. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie firmy GFT.
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *