Zmiany kadrowe

Karolina Jarocka będzie zarządzała rozwojem NFQ w Polsce

Karolina Jarocka została zatrudniona jako Engineering Lead w NFQ Technologies, międzynarodowej firmie IT pomagającej globalnym markom w tworzeniu innowacji, która niedawno otworzyła swój polski oddział w Krakowie. Ma nadzorować prace polskiego zespołu oraz zbudować pozycję firmy w naszym kraju.

Karolina Jarocka będzie zarządzała rozwojem NFQ w Polsce

Karolina Jarocka dołączyła do NFQ z GFT Group, gdzie również odpowiadała za zbudowanie od podstaw krakowskiego oddziału firmy. Wcześniej zajmowała menadżerskie stanowiska m.in. w GlobalLogic Poland oraz Luxoft. Nowa menadżer NFQ prowadzi również autorski projekt szkoleniowo-konsultingowy TwojeDrzwidoIT.pl.

NFQ działa w branży IT od prawie 20 lat. Na Litwie i w Niemczech, skąd się wywodzi, ma opinię jednego z najlepszych pracodawców dla inżynierów oprogramowania. Firma tworzy produkty i kluczowe rozwiązania IT dla znanych na całym świecie marek. Imponujące jest także doświadczenie i know-how NFQ w tworzeniu i rozwijaniu startupów, bo ma na koncie dwa jednorożce i kilka firm pretendujących do tego miana. To dla mnie duże wyzwanie, aby wspólnie z zarządem NFQ móc kształtować rozwój tej firmy w Polsce” – powiedziała Karolina Jarocka, Engineering Lead w Polsce.

NFQ chce zatrudnić do krakowskiego biura ponad 100 doświadczonych specjalistów w ciągu najbliższych kilku lat. W szczególności NFQ szuka ludzi z kompetencjami w następujących obszarach: JVM, C#/.NET, +Javascript, React Native, Python, TypeScript i PHP, zarządzanie projektami, analiza biznesowa i analiza danych, a także zarządzanie zasobami ludzkimi. NFQ planuje także znaleźć w Polsce inżynierów infrastruktury oprogramowania zainteresowanych współpracą z zespołami firmy poza Polską.

Polski oddział już teraz pomaga w realizacji projektów dla obecnych klientów NFQ Technologies, wśród których jest m.in. największa na świecie platforma z ofertami najmu HomeToGo. NFQ zatrudnia ponad 800 osób na świecie. Firma pomaga w stworzeniu cyfrowej strategii i w jej realizacji przedsiębiorstwom, które szukają możliwości zbudowania przewagi konkurencyjnej i skalowania swojego biznesu za pomocą inżynierii oprogramowania i rozwoju produktów, cyfryzacji, business intelligence i data science. NFQ świadczy też usługi UX, UI, CRO i konsultingowe dla firm z takich branż, jak turystyka, sprzedaż wielokanałowa, transport, logistyka i ekonomia współdzielenia.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *