Branża ITWydarzeniaPracaPREZENTACJA PARTNERA

Konferencja Online Ework Group: Przyszłość rekrutacji w IT. Co przyniesie 2024?

Advertorial

Ework Group, wiodący na rynku, niezależny dostawca usług w zakresie pozyskiwania kompetencji, zaprasza na bezpłatną konferencję online pt. „Przyszłość rekrutacji w IT: Co przyniesie 2024?”. To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się w środę, 6 marca 2024 roku, w godzinach od 16:00 do 19:00 i dostarczy uczestnikom najnowszych informacji o kluczowych wyzwaniach oraz nadchodzących trendach w rekrutacji IT. Konferencja skierowana jest do menedżerów IT.

Konferencja Online Ework Group: Przyszłość rekrutacji w IT. Co przyniesie 2024?

Podczas konferencji eksperci z różnych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając uczestnikom cenne perspektywy na temat zarządzania talentami i rekrutacji specjalistów IT. Andreas Jacobsson z Ework Group przedstawi kluczowe wnioski z szeroko zakrojonego badania przeprowadzonego wśród ponad 1200 konsultantów oraz przedstawicieli firm z sektora prywatnego i publicznego. Dodatkowo, Tomasz Pojda, zastępca dyrektora Biura Systemów Informatycznych w PGNiG Obrót Detaliczny, opowie o swoich doświadczeniach z organizacją pracy zdalnej.

Panel ekspercki „Top 10 błędów popełnianych przez menedżerów IT w procesie rekrutacji” zaoferuje bezcenne wskazówki, jak unikać typowych pułapek w rekrutacji, dzięki czemu uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć, jak optymalizować swoje procesy rekrutacyjne w dynamicznie zmieniającym się świecie IT. Bazując na bezcennych wskazówkach od Sebastiana Wójcika – dyrektora zarządzającego TrimTab, Moniki Kosteckiej i Adriany Lipiec – Sourcing Managerów Ework Group oraz Michała Matuszewskiego, Lead Testera w SDC.

Do udziału w konferencji wymagana jest rejestracja na poniższej stronie. Transmisja online rozpocznie się 6 marca o godzinie 16:00.

Konferencja Online Ework Group: Przyszłość rekrutacji w IT. Co przyniesie 2024?

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *