BranżaRynek

Laureaci konkursu Digital Champions w 2019 roku

Poznaliśmy nominowanych w konkursie Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, który jest ważną składową konferencji Digital Champions, która odbędzie się 14-15 listopada 2019 r. Startujący w Konkursie mają okazję dołączyć do elitarnej społeczności firm i osób nominowanych do tej prestiżowej nagrody. 

Laureaci konkursu Digital Champions w 2019 roku

Wśród nominowanych – liderów cyfrowej transformacji – w poszczególnych kategoriach znaleźli się:

  • Cyfrowy Ekosystem: Neuca (Oprogramowanie dla aptek), PKO Bank Polski (Cyfrowe usługi dla MŚP) i Związek Banków Polskich (Polish API);
  • Cyfrowy Produkt lub Usługa: Digital Teammates (Cyfrowy Urzędnik), Efigence (Platforma EFI4) oraz BNP Paribas i Samsung Electronics (Gopocket);
  • Cyfrowa Transformacja: Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (eVoting) i PKO Bank Polski (Nowy Model Pracy);
  • Osobowość Cyfrowego Biznesu: Mieczysław Groszek (Fundacja Polska Bezgotówkowa), Maciej Kostro (Związek Banków Polskich) i Aleksander Kutela (Fundacja Digital Poland oraz Ringier Axel Springer Polska).

Laureatów konkursu poznamy już 14 listopada 2019 r. w I dniu konferencji Digital Champions 2019. Od 6 lat gromadzi ona ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów, działających na rzecz cyfrowej transformacji. Tegoroczna edycja pod hasłem CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE AND POLITICS odbędzie się 14-15 listopada 2019 r. w Google for Startups Campus in Warsaw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – już dziś można się zarejestrować, wytarczyć wejść na stronę www.digitalchampions.pl.

Naszym głównym celem w tym roku jest odkrywanie taktyk, praktyk i rozwiązań, które pomagają osiągnąć większą konkurencyjność w biznesie i na arenie społeczno-politycznej. Zbadamy wątek hiperkonkurencji – wysoce nieprzewidywalnego, burzliwego, niestabilnego środowiska gospodarczego i politycznego, powstającego w wyniku przyspieszających innowacji technologicznych. Będziemy również wracać do wybranych wątków z lat ubiegłych, pokazując ich nowe, aktualne aspekty” – mówi o tegorocznej tematyce Digital Champions Borys Stokalski, Partner Rethink, odpowiedzialny za program Forum.

Przeczytaj również
Scaleway wprowadza do oferty korporacyjne instancje obliczeniowe oparte na platformie AMD EPYC
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.