Branża ITRynek

Laureaci konkursu Digital Champions w 2019 roku

Poznaliśmy nominowanych w konkursie Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, który jest ważną składową konferencji Digital Champions, która odbędzie się 14-15 listopada 2019 r. Startujący w Konkursie mają okazję dołączyć do elitarnej społeczności firm i osób nominowanych do tej prestiżowej nagrody. 

Laureaci konkursu Digital Champions w 2019 roku

Wśród nominowanych – liderów cyfrowej transformacji – w poszczególnych kategoriach znaleźli się:

  • Cyfrowy Ekosystem: Neuca (Oprogramowanie dla aptek), PKO Bank Polski (Cyfrowe usługi dla MŚP) i Związek Banków Polskich (Polish API);
  • Cyfrowy Produkt lub Usługa: Digital Teammates (Cyfrowy Urzędnik), Efigence (Platforma EFI4) oraz BNP Paribas i Samsung Electronics (Gopocket);
  • Cyfrowa Transformacja: Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (eVoting) i PKO Bank Polski (Nowy Model Pracy);
  • Osobowość Cyfrowego Biznesu: Mieczysław Groszek (Fundacja Polska Bezgotówkowa), Maciej Kostro (Związek Banków Polskich) i Aleksander Kutela (Fundacja Digital Poland oraz Ringier Axel Springer Polska).

Laureatów konkursu poznamy już 14 listopada 2019 r. w I dniu konferencji Digital Champions 2019. Od 6 lat gromadzi ona ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów, działających na rzecz cyfrowej transformacji. Tegoroczna edycja pod hasłem CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE AND POLITICS odbędzie się 14-15 listopada 2019 r. w Google for Startups Campus in Warsaw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – już dziś można się zarejestrować, wytarczyć wejść na stronę www.digitalchampions.pl.

Naszym głównym celem w tym roku jest odkrywanie taktyk, praktyk i rozwiązań, które pomagają osiągnąć większą konkurencyjność w biznesie i na arenie społeczno-politycznej. Zbadamy wątek hiperkonkurencji – wysoce nieprzewidywalnego, burzliwego, niestabilnego środowiska gospodarczego i politycznego, powstającego w wyniku przyspieszających innowacji technologicznych. Będziemy również wracać do wybranych wątków z lat ubiegłych, pokazując ich nowe, aktualne aspekty” – mówi o tegorocznej tematyce Digital Champions Borys Stokalski, Partner Rethink, odpowiedzialny za program Forum.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *