Zmiany kadrowe

Marcin Strzałkowski objął funkcję CMO w fińskim Efecte

Menedżer odpowiedzialny będzie za prowadzenie działań marketingowych Efecte w skali globalnej. Ponadto Marcin Strzałkowski będzie nadal pełnił funkcję Country Managera Efecte Polska. W swojej nowej roli podlega on bezpośrednio prezesowi zarządu Niilo Fredriksonowi i jest pierwszym Polakiem na szczycie hierarchii fińskiej firmy.

Marcin Strzałkowski objął funkcję CMO w fińskim Efecte

Przez ostatnie 15 lat Marcin Strzałkowski koncentrował się na rozwoju AI i automatyzacji obsługi klienta. Był CEO i współzałożycielem firmy Conversational AI InteliWISE, założonej w 2006 roku i przejętej przez Efecte w 2022 roku. Przejęcie umożliwiło wzmocnienie platformy do zarządzania usługami Efecte przez chatboty i voiceboty oraz usługi omni-channel, umożliwiając jeszcze większej liczbie europejskich klientów korzystanie z technologii InteliWISE.

“Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać Marcina w naszym zespole liderów. Jego strategiczne myślenie i szeroka znajomość branży IT stanowią świetne połączenie. Marcin wraz z zespołem będą ściśle współpracować z naszą organizacją produktową, aby połączyć się z istniejącymi i nowymi klientami w całej Europie, ponieważ nadal pomagamy ludziom w digitalizacji i automatyzacji ich pracy” – powiedział Nillo Fredrikson.

Ponieważ krajobraz technologiczny rozwija się dynamicznie, Efecte ma ambicje europejskiego lidera  w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań zasilanych przez AI. Jak wskazują przedstawiciele spółki, Marcin Strzałkowski wnosi unikalną, globalną perspektywę i świeże pomysły, które pomogą Efecte jeszcze bardziej wyróżnić się na tle konkurencji i zapewnić doskonałe doświadczenie klienta.

Według Strzałkowskiego, trzy kluczowe trendy mają obecnie wpływ na branże IT i ITSM (IT Service Management): inflacja i presja na wynik finansowy, nowe przełomowe technologie AI oraz znaczenie doświadczenia pracowników.

“Efecte jest na świetnej trajektorii rozwoju i jest to zarówno mój przywilej, jak i wielkie wyzwanie, aby pomóc firmie na drodze do wzmocnienia pozycji wiodącej europejskiej alternatywy w IT Service Management. Efecte już od lat cieszy się szybkim, konsekwentnym wzrostem, nawet w dzisiejszych burzliwych warunkach gospodarczych. Chcemy pomóc naszym klientom czerpać korzyści z digitalizacji i automatyzacji w ramach ich optymalnych budżetów, umożliwiając im prosperowanie w obecnym środowisku rynkowym” – podsumował Marcin Strzałkowski.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *