InfrastrukturaPolecane tematyPREZENTACJA PARTNERA

Nowy VPS od homecloud.pl – co zyskasz?

Promocja

W ofercie homecloud.pl pojawił się nowy VPS, który powinien zadowolić wszystkich, którzy poszukują serwera zoptymalizowanego pod kątem szybkości i wydajności. O jaką usługę chodzi? Do kogo jest ona skierowana? Co warto wiedzieć o tej nowej ofercie VPS-ów?

Nowy VPS od homecloud.pl – co zyskasz?

Co to jest VPS?

VPS to skrót od Virtual Private Server, czyli wirtualny serwer prywatny. Jest to rodzaj usługi, w przypadku której wszystkie zasoby maszyny są podzielone najczęściej między kilku użytkowników. Dla porównania, z serwera współdzielonego, czyli najtańszej usługi hostingowej, korzystają jednocześnie setki, a nawet więcej klientów. To oznacza, że w przypadku VPS-a do dyspozycji masz zdecydowanie więcej zasobów. Oczywiście decydując się na taki hosting, masz do wyboru kilka wariantów o różnych parametrach, które są dostosowane do różnych oczekiwań. Nie inaczej jest w przypadku nowych serwerów Cloud VPS od homecloud.pl. Postaw na jedną z opcji, biorąc pod uwagę to, jakie usługi oferujesz.

Cloud VPS SSD NVMe – dlaczego warto?

Serwery Cloud VPS SSD NVMe, które pojawiły się w ofercie homecloud.pl, zostały zoptymalizowane pod kątem szybkości i wydajności. Dostępne są zarówno propozycje, które zadowolą prowadzących stronę firmową, blog, sklep internetowy, jak i takie, które przeznaczone są dla bardziej wymagających, m.in. deweloperów, którzy chcą testować swoje rozwiązania. Oto, dlaczego warto wziąć pod uwagę skorzystanie z tej usługi:

  • SSD NVMe – czyli najszybsze dyski na świecie. Bazują one na technologii NVMe (Non-Volatile Memory Express), są wydajne, przetwarzają większą ilość danych w tym samym czasie niż SSD czy HDD, a to powoduje, że Twoje usługi ładują się po prostu szybciej. Jak duża jest ta różnica? NVMe są nawet 10 razy szybsze niż HDD!
  • Nielimitowany transfer – w przypadku wszystkich wariantów tych VPS-ów nie musisz się interesować rozmiarem wysłanych i pobranych danych, gdyż nie obowiązują Cię limity. Każdy z tych serwerów jest podłączony portem 100 Mb/s.
  • Pięć wariantów do wyboru – najtańszy, który będzie odpowiedni w przypadku prostych projektów, jest dostępny już od 13 zł netto miesięcznie. Opcje M i L są polecane właścicielom sklepów internetowych i witryn, które cieszą się średnim zainteresowaniem, np. na poziomie ok. 10 tys. użytkowników dziennie. Warianty XL i XXL dedykowane są najbardziej wymagającym projektom. Parametry Cloud VPS XXL są na tyle wysokie, że może się on znakomicie sprawdzić jako alternatywa dla serwera dedykowanego.
  • Większa moc – w zależności od wybranego wariantu, klient otrzymuje określone zasoby serwera. Dostępna jest moc nawet kilku rdzeni procesora (do 8 vCore), do 32 GB pamięci RAM oraz do 320 GB powierzchni na dyskach SSD NVMe.
  • Możliwość zmiany parametrów – dzięki temu możesz w każdej chwili zwiększyć zasoby serwera. Usługa będzie odpowiadać twoim aktualnym potrzebom.
  • Dostęp do powłoki systemu Linux w wariancie root – możesz zarządzać konfiguracją serwera, instalować własne aplikacje i biblioteki czy administrować kontami użytkowników.
  • Plesk Panel – ten najpopularniejszy na świecie panel zarządzania serwerem VPS spowoduje, że jego obsługa będzie maksymalnie przyjazna. Jest on dostępny w każdym wariancie oferty.

Szukasz serwera, który zapewni Twoim usługom szybkie i niezawodne działanie? Sprawdź zatem ofertę Cloud VPS od homecloud.pl. Dyski SSD NVMe i pozostałe podzespoły gwarantują maksymalną wydajność, wystarczy, że wybierzesz wariant dopasowany do oczekiwań. Nie wiesz, która opcja będzie dla ciebie najlepsza? Skonsultuj się dostawcą usługi – dowiesz się, która propozycja będzie odpowiednia w twoim przypadku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *