Zmiany kadrowe

Piotr Kania i Tomasz Cichowicz dołączają do zarządu BinarApps

Od stycznia 2020 roku do ścisłego kierownictwa firmy BinarApps dołączają: Piotr Kania jako dyrektor zarządzający oraz Tomasz Cichowicz w roli dyrektora ds. rozwoju.

Piotr Kania i Tomasz Cichowicz dołączają do zarządu BinarApps

Piotr Kania przez wiele lat związany był z firmą Nokia, gdzie zajmował stanowiska w oddziałach w Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Brał udział w uruchomieniu centrum dostarczania oprogramowania mobilnego i technologii motoryzacyjnej dla Symphony Teleca (przejętej przez Harman). Przyspieszył również rozwój niezależnego dostawcy usług Rule Financial po nabyciu przez GFT. W BinarApps skoncentruje się na zarządzaniu pod kątem skalowalności biznesu i holistycznego rozwoju firmy.

Tomasz Cichowicz ma doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu software house’ów, startupów i funduszy Venture Capital. Członek rady nadzorczej m.in. NUADU, CashDirector, Algolytics Technologies, Vizum Lab oraz Datarino. Jednym z projektów, w których uczestniczył był Printelize.com – oparty na SaaS system automatyzacji sprzedaży dla profesjonalnych firm drukarskich 3D. Innowacyjny projekt został przekazany inwestorowi strategicznemu z siedzibą w USA. Tomasz Cichowicz będzie wspierał zarząd BinarApps w kształtowaniu krótko i długoterminowej strategii firmy. Obejmie pieczę nad kluczowymi inicjatywami, takimi jak wyznaczanie nowych kierunków rozwoju, fuzje oraz implementacja marki na rynkach międzynarodowych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *