Zmiany kadrowe

Piotr Kania i Tomasz Cichowicz dołączają do zarządu BinarApps

Od stycznia 2020 roku do ścisłego kierownictwa firmy BinarApps dołączają: Piotr Kania jako dyrektor zarządzający oraz Tomasz Cichowicz w roli dyrektora ds. rozwoju.

Piotr Kania i Tomasz Cichowicz dołączają do zarządu BinarApps

Piotr Kania przez wiele lat związany był z firmą Nokia, gdzie zajmował stanowiska w oddziałach w Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Brał udział w uruchomieniu centrum dostarczania oprogramowania mobilnego i technologii motoryzacyjnej dla Symphony Teleca (przejętej przez Harman). Przyspieszył również rozwój niezależnego dostawcy usług Rule Financial po nabyciu przez GFT. W BinarApps skoncentruje się na zarządzaniu pod kątem skalowalności biznesu i holistycznego rozwoju firmy.

Tomasz Cichowicz ma doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu software house’ów, startupów i funduszy Venture Capital. Członek rady nadzorczej m.in. NUADU, CashDirector, Algolytics Technologies, Vizum Lab oraz Datarino. Jednym z projektów, w których uczestniczył był Printelize.com – oparty na SaaS system automatyzacji sprzedaży dla profesjonalnych firm drukarskich 3D. Innowacyjny projekt został przekazany inwestorowi strategicznemu z siedzibą w USA. Tomasz Cichowicz będzie wspierał zarząd BinarApps w kształtowaniu krótko i długoterminowej strategii firmy. Obejmie pieczę nad kluczowymi inicjatywami, takimi jak wyznaczanie nowych kierunków rozwoju, fuzje oraz implementacja marki na rynkach międzynarodowych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *