Zmiany kadrowe

Tomasz Majcherek szefem proALPHA w Polsce

Na stanowisku prezesa zarządu i dyrektora generalnego proALPHA Polska jest odpowiedzialny m.in. za realizację strategii rozwoju spółki na lokalnym rynku. W ramach realizowanej strategii, jeszcze w tym roku, uruchomione zostanie warszawskie biuro spółki. Będzie to trzeci oddział proAlpha w Polsce.

Tomasz Majcherek szefem proALPHA w Polsce

Tomasz Majcherek podkreśla, że proALPHA jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się dostawców oprogramowania klasy ERP. “Widzimy duży potencjał rozwoju rynku polskiego, szczególnie w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. proALPHA ma w tym zakresie ogromne doświadczenie i świetny zespół specjalistów” – uważa Tomasz Majcherek, prezes proALPHA Polska. Według niego strategia firmy zakłada m.in. ekspansję rynkową w Polsce. Istotnym elementem strategii ma być rozbudowa lokalnych struktur sprzedażowych i wdrożeniowych. „Rozbudowa oddziału warszawskiego to ważny element planu rozwoju firmy i ekspansji rynkowej w Polsce. Do końca roku, nasze biuro w stolicy będzie w pełni samowystarczalne i zdolne do sprzedaży oraz realizacji projektów. Otwarcie nowego oddziału proALPHA, to też szansa rozwoju zawodowego dla naszych specjalistów” – mówi Tomasz Majcherek. “Mamy ambitne plany rozwoju spółki w Polsce i chcę, aby nie był to ostatni oddział, który powstanie oprócz biura centralnego proALPHA w Zielonej Górze i oddziału w Gliwicach” – dodaje.

Bezpośrednio przed objęciem stanowiska prezesa proALPHA Polska, Tomasz Majcherek odpowiadał za sprzedaż do branży produkcyjnej, handlowej oraz usługowej w SAP Polska. W przeszłości pełnił natomiast rolę doradcy w dziale transformacji IT firmy EY. Wcześniej był związany z polskim oddziałem firmy Ericsson, gdzie realizował duże projekty infrastrukturalne i usługowe. Tomasz Majcherek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Ukończył też studia executive MBA prowadzone w ramach programu partnerskiego Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois.

Przeczytaj również
Cezary Mąka dołączył do zespołu marketingu Sharp Electronics CEE
Tagi

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress