Zmiany kadrowe

Wojciech Gargul pokieruje działem Rozwoju Aplikacji w INNERGO

Jako Application Development Manager odpowiada za stworzenie, a następnie rozwój działu wyspecjalizowanego w tworzeniu dedykowanych aplikacji dla klientów.

Wojciech Gargul pokieruje działem Rozwoju Aplikacji w INNERGO

Wojciech Gargul od ponad 13 lat blisko jest związany z branżą IT, a w szczególności z rozwiązaniami opartymi o platformy Apple. Współpracując z największymi firmami technologicznymi, był odpowiedzialny za rozwój biznesu, działalność operacyjną i sprzedaż. Od lat wspiera realizację projektów transformacji cyfrowej dla klientów z sektora MŚP oraz korporacji, często angażując się w bezpośrednie działania. Wykorzystując swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie w tematyce no-code wspierać będzie klientów INNERGO w szybkim budowaniu dedykowanych aplikacji biznesowych.

„Żyjemy w świecie, w którym aplikacje są wszędzie. Firmy każdej wielkości muszą szybko reagować na potrzeby swoich klientów czy pracowników, aby skutecznie budować przewagę konkurencyjną na rynku.Wykorzystując innowacyjne narzędzia no-code, budujemy dedykowane aplikacje kilkukrotnie szybciej i taniej niż w przypadku tradycyjnego podejścia do programowania. Pierwsze produkcyjne wersje aplikacji mogą być gotowe nawet po tygodniu prac, a możliwość integracji z wewnętrznymi zasobami firmy skutecznie pomaga we wdrożeniu. Dzięki temu nasi klienci są w stanie reagować błyskawicznie na zmiany rynkowe i pozwolić sobie na sprawdzanie nowych koncepcji biznesowych” – mówi Wojtek Gargul, Application Development Manager w INNERGO.

W przeszłości Wojciech Gargul był związany z firmą INNERGO przez niemal 5 lat. Odpowiadał wówczas m.in. za rozwój oferty rozwiązań mobilnych. Przez niecałe dwa lata pełnił też funkcję członka zarządu spółki. „Znamy się z Wojtkiem od lat. On właśnie odpowiadał w INNERGO za rozwijanie naszych kompetencji w zakresie sprzedaży rozwiązań Apple, co ostatecznie dało nam możliwości uzyskania statusu Apple Authorised Enterprise Reseller” – mówi Paweł Dąbroś, prezes zarządu INNERGO. “Jako INNERGO intensywnie się rozwijamy, co zresztą potwierdza min. ostatni raport ITwiz BEST100 i budujemy nowe kompetencje na przyszłość, stąd poszerzenie naszej oferty o dostarczanie aplikacji” – dodaje.

Przeczytaj również
Wojciech Ratajczak nowym prezesem iPCC
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *