Zmiany kadrowe

Wojciech Gembalczyk pokieruje rozwojem firmy Outbox na polskim rynku

Wojciech Gembalczyk będzie miał decydujący głos w sprawie działalności firmy Outbox na polskim rynku. Za działania zagraniczne spółki odpowiedzialny będzie Nicholas Mobbs.

Wojciech Gembalczyk pokieruje rozwojem firmy Outbox na polskim rynku

W ramach nowej struktury organizacyjnej firmy Outbox Wojciech Gembalczyk będzie odpowiedzialny za rozwój działalności spółki w Polsce. Oznacza to, że przejmie odpowiedzialność za sprzedaż i dostarczanie rozwiązań dla polskich klientów firmy wyspecjalizowanej w obszarze integracji i wsparcia procesów z obszaru CRM. Działalność firmy Outbox na rynkach zagranicznych nadzorować ma zaś Nicholas Mobbs, do tej pory odpowiedzialny za zarządzanie całością biznesu spółki. Zmiany organizacyjne mają pozwolić na zwiększenie dynamiki rozwoju firmy Outbox na polskim rynku.

Wcześniej Wojciech Gembalczyk pracował m.in. w firmach PricewaterhouseCoopers, Prokom, Orange, France Telecom oraz Polkomtel. Zajmował także stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej firmy Exatel. Do maja 2014 roku odpowiadał za strategię IT Grupy PGE.

Wojciech Gembalczyk jest absolwentem Politechniki Śląskiej. W 2000 roku ukończył studia MBA na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył też studia podyplomowe prowadzone przez Szkołę Główną Handlową oraz IESE Business School.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *