BiznesRynek

1 milion euro do zdobycia w konkursie ONLINE CEE Scaleup Challenge

Trwa nabór do kolejnej edycji CEE Scaleup Challenge. To największy konkurs online dla dynamicznie rozwijających się firm z Europy Środkowo-Wschodniej. Aplikacje zgłaszać można do 29 marca.

1 milion euro do zdobycia w konkursie ONLINE CEE Scaleup Challenge

W ramach konkursu innowacyjne firmy z Europy Środkowo-Wschodniej i DACH, które poszukują finansowania w pre-serii A, serii A i późniejszych, mają szansę pozyskać inwestycję 1 miliona euro od Next Road Ventures, a także zaprezentować swój biznes międzynarodowym funduszom VC i korporacjom. Dzięki nowatorskiej formule online mogą to zrobić bez wychodzenia z domu. Organizatorem konkursu jest Vestbee, platforma łącząca globalne fundusze VC, korporacje, akceleratory i aniołów biznesu ze startupami oraz scaleupami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Z kolei wśród partnerów wydarzenia znaleźli się m.in. InnoEnergy, Accel, Balderton Capital, Credo Ventures, Alfabeat, Iron Wolf Capital, bValue, Simpact, PROfounders Capital, Engie, PGE Ventures, Talanx, Amazon, czy EIT Digital.

InnoEnergy partnerem strategicznym programu

Strategicznym partnerem wydarzenia został InnoEnergy, największy europejski fundusz inwestujący w rozwiązania z obszaru energii, cleantech, mobilności oraz szeroko pojętych technologii smart. Jedną z przygotowanych przez niego nagród specjalnych jest Fast Track w programie InnoEnergy Investment – wybrany scaleup otrzyma dostęp do szerokiej sieci ekspertów i wsparcie m.in. w obszarze rozwoju technologii, komercjalizacji, globalnej ekspansji, rozwoju biznesu oraz pozyskaniu finansowania.

Wybrani uczestnicy konkursu otrzymają również m.in. wsparcie mediowe od MamStartup, InnPoland oraz bilety na wiodące eventy, tj. InfoShare czy Webit. Dla uczestników przewidziane są dodatkowe nagrody i specjalne zniżki na usługi i narzędzia biznesowe, m.in. od Amazon Web Services, HubSpot, DigitalOcean, Brand 24, Revolut Business oraz kancelarii Zięba &Partners.

Kto powinien aplikować do CEE Scaleup Challenge?

Jak informują organizatorzy, konkurs skierowany jest do szybko rosnących i generujące przychody firmy działających w szeroko pojętych kategoriach: Business & ICT, SaaS, AI, Analytics, Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Proptech, Planet & Sustainability, Healthcare & Wellbeing.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie: www.vestbee.com/cee-scaleup-challenge

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *