Branża ITRynekZmiany kadrowe

Adam Kozłowski nowym prezesem 7milowego

Z początkiem października dotychczasowy dyrektor ds. konsultingu zastąpił na stanowisku prezesa firmy 7milowy Norberta Wierbiłowicza, który po 5 latach kierowania firmą zamierza zająć się innymi wyzwaniami.

Adam Kozłowski nowym prezesem 7milowego

Nowy prezes zapowiada kontynuację dotychczasowej strategii rynkowej. Jednym z priorytetów ma być wzmacnianie pozycji firmy 7milowy na rynku MSP. „Zamierzam kontynuować kierunek, który spółka obrała 10 lat temu. W dalszym ciągu będziemy specjalizować się w dostarczaniu systemów ERP małym i średnim przedsiębiorstwom. Naszym strategicznym partnerem w obszarze rozwiązań ERP pozostaje SAP AG” – mówi Adam Kozłowski, prezes firmy 7milowy. Zapowiada on również dalszy rozwój oferty spółki. „Klienci bardzo dobrze zareagowali na rozszerzenie oferty w 2012 r. o SAP Business One, teraz nadszedł czas na kolejne innowacyjne rozwiązania jak SAP HANA, cloud czy aplikacje mobilne” – dodaje Adam Kozłowski.

Nowy prezes firmy 7milowy jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie konsultingowe. Związany zawodowo z 7milowym od 2006 roku. Z ramienia firm kierował wdrożeniami SAP w kilkunastu przedsiębiorstwach. Stanowisko dyrektora ds. konsultingu objął w 2012 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *