Zmiany kadrowe

Agnieszka Kubera nową szefową Accenture w Polsce

Menedżerka objęła stanowisko Country Managing Director i prezeski zarządu w Accenture w Polsce. Tym samym zastąpiła Jarosława Kroca, który będzie kontynuował swoją karierę w Accenture, wspierając rozwój praktyki w Europie Środkowo-Wschodniej i jako wiceprezes zarządu w Polsce.

Agnieszka Kubera nową szefową Accenture w Polsce

Agnieszka Kubera dołączyła do Accenture w 2006 roku i dotychczas pełniła rolę Products Managing Director w Accenture w Polsce odpowiadając za sektory: towary i usługi konsumenckie, handel detaliczny i moda, przemysł, motoryzacja, turystyka, lotnictwo, przemysł kosmiczny i obronność, biotechnologia i farmacja. Menedżerka ma na swoim koncie wiele sukcesów związanych z obszarem jej specjalizacji, tj. planowaniem strategicznym, business development oraz tworzeniem wysokowydajnych zespołów. Jej zdolności przywódcze, a także głębokie zrozumienie specyfiki polskiego rynku z pewnością przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju działalności Accenture w Polsce oraz wywierania pozytywnego wpływu na lokalne społeczności – poinformowali przedstawiciele Accenture.

Jak już wspomniano Agnieszka Kubera zastąpiła Jarosława Kroca, który będzie kontynuował swoją karierę w Accenture, wspierając rozwój praktyki w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Menedźer rozpoczął pracę w Accenture w 1989 roku, specjalizując się głównie w transformacji sektora usług finansowych (bankowość, ubezpieczenia, rynki kapitałowe), pracując dla klientów w Polsce, a także w Madrycie, Londynie i Berlinie. Od 2002 roku pełnił funkcję Country Managing Director w Polsce. Pod jego kierownictwem Accenture istotnie zwiększyło skalę działalności operacyjnej oraz zatrudnienia na polskim rynku – podsumowali przedstawiciele Accenture.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *