Zmiany kadrowe

Alex Remez nowym prezesem zarządu Xerox Polska

Alex Remez przed rozpoczęciem pracy w Xerox pełnił szereg funkcji zarządczych związanych ze sprzedażą i logistyką w Izraelu i na Ukrainie. Na nowym stanowisku zastąpił Kingę Piecuch, która była Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym Xerox Polska w 2013 r.

Alex Remez nowym prezesem zarządu Xerox Polska

Do zespołu Xerox dołączył w 2003 r., jako HR & Operations Director, Xerox Izrael. W latach 2007 – 2010 pełnił funkcję dyrektora generalnego Xerox Izrael. Przed objęciem stanowiska dyrektora generalnego Xerox Polska, przez trzy lata zajmował analogiczne stanowisko w regionie Ukrainy i Kaukazu.

Jako dyrektor generalny będę dążyć do stałego umacniania pozycji Xerox na polskim rynku, zarówno w obszarze produktowym jak i usługowym, dostarczając zaawansowaną technologię Xerox naszym klientom poprzez dojrzałą sieć partnerską” – mówi Alex Remez.

Xerox jest dostawcą urządzeń drukujących i kopiujących zarówno dla firm, a także zakładów poligraficznych oraz firm zajmujących się wydrukami masowymi. Firma, dywersyfikując ofertę, uzupełnia ją o rozwiązania z obszaru technologii cyfrowych i mobilnych. W jej portfolio znajdują się usługi i produkty z zakresu obsługi dokumentów, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

 

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *