MENU

Alex Remez nowym prezesem zarządu Xerox Polska

3 kwietnia 2014Blog redakcji

Alex Remez przed rozpoczęciem pracy w Xerox pełnił szereg funkcji zarządczych związanych ze sprzedażą i logistyką w Izraelu i na Ukrainie. Na nowym stanowisku zastąpił Kingę Piecuch, która była Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym Xerox Polska w 2013 r.

Alex Remez

Do zespołu Xerox dołączył w 2003 r., jako HR & Operations Director, Xerox Izrael. W latach 2007 – 2010 pełnił funkcję dyrektora generalnego Xerox Izrael. Przed objęciem stanowiska dyrektora generalnego Xerox Polska, przez trzy lata zajmował analogiczne stanowisko w regionie Ukrainy i Kaukazu.

Jako dyrektor generalny będę dążyć do stałego umacniania pozycji Xerox na polskim rynku, zarówno w obszarze produktowym jak i usługowym, dostarczając zaawansowaną technologię Xerox naszym klientom poprzez dojrzałą sieć partnerską” – mówi Alex Remez.

Xerox jest dostawcą urządzeń drukujących i kopiujących zarówno dla firm, a także zakładów poligraficznych oraz firm zajmujących się wydrukami masowymi. Firma, dywersyfikując ofertę, uzupełnia ją o rozwiązania z obszaru technologii cyfrowych i mobilnych. W jej portfolio znajdują się usługi i produkty z zakresu obsługi dokumentów, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

 

 

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »