Zmiany kadrowe

Alicja Mroczkowska nową prezes Aviva Services

Powołana w lipcu 2021 roku na wspomniane stanowisko Alicja Mroczkowska związana jest z Avivą od ponad 20 lat. Przypomnijmy natomiast, że Aviva Services Sp. z o. o. to firma prowadząca centrum eksperckie ASEC, które pozostaje w strukturze grupy Aviva i będzie nadal świadczyć na jej rzecz specjalistyczne usługi.

Alicja Mroczkowska nową prezes Aviva Services

Alicja Mroczkowska pracę w Avivie rozpoczęła od udziału w projekcie rozwoju biznesu na Litwie (który właśnie obchodzi swoje 20-lecie). Później pracowała w Wilnie, odpowiadając za obsługę klienta oraz pełniła rolę głównego underwritera. Po powrocie do Polski kierowała ważnymi projektami lokalnie, a w latach 2009-2012 pracowała w strukturach europejskich Avivy, gdzie odpowiadała za koordynację projektów, w tym wdrożenia sieci agencyjnej w Rosji. Następnie zajmowała stanowisko dyrektora ds. inicjatyw rozwoju sieci sprzedaży w Avivie w Polsce, a ponad 7 lat pełniła funkcję dyrektora Centrum Usług Wspólnych Aktuariatu.

W czerwcu 2020 roku Alicja Mroczkowska powołana została na członka zarządu spółki Aviva Services Sp. z o. o, która prowadzi ASEC, a w lipcu 2021 na jej prezesa.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *