Zmiany kadrowe

Andreas Wesselmann objął stanowisko dyrektora ds. technologii w NFON

Menedżer, który w latach 2006-2023 pełnił funkcję wiceprezesa SAP rozpocznie swoją nową rolę w NFON od 1 stycznia 2024 roku. Jak poinformowano, jednym z celów tej zmiany jest kontynuacja długoterminowego, rentownego wzrostu NFON AG i wzmocnienie innowacji technologicznych spółki.

Andreas Wesselmann objął stanowisko dyrektora ds. technologii w NFON

Po ukończeniu studiów matematycznych i informatycznych Andreas Wesselmann rozpoczął karierę w SAP. Ostatnio był członkiem zespołu SAP Global Leadership w roli Senior Vice President ds. SAP HANA Database & Analytics.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w międzynarodowym środowisku branżowym wielokrotnie pokazywał, jak przenosić innowacje do skalowalnych modeli biznesowych i dalej rozwijać istniejące rozwiązania oprogramowania w chmurze w sposób niezawodny i opłacalny. Zarządzał tą transformacją poprzez aktywne angażowanie kadry kierowniczej i pracowników w kształtowanie przyszłości firmy i zawsze łączył podejście biznesowe ze swoją pasją do technologii i innowacji – podkreślają przedstawiciele NFON AG.

Oprócz roli CTO, na początku roku Andreas Wesselmann zostanie również drugim członkiem zarządu, obok Patrika Heidera, jako CEO NFON AG.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *