Zmiany kadrowe

Andrzej Dopierała oficjalnie w Asseco Poland

Po prawie 8 latach kierowania Oracle Polska objął funkcję wiceprezesa zarządu i odpowiada za nadzór nad Pionem Infrastruktury oraz spółką holdingową Asseco Systems. Zastąpił Wojciecha Woźniaka, który odszedł z firm w październiku 2012 r., gdy Asseco Poland twierdziło, że w zarządzie osoba od infrastruktury potrzebna nie jest…

Andrzej Dopierała oficjalnie w Asseco Poland

Andrzej Dopierała rozpoczął karierę zawodową w Stanach Zjednoczonych, jako inżynier serwisowy oraz jako dyrektor serwisu w firmie usługowej Hogan Technical Services zajmującej się naprawą i konserwacją urządzeń elektroniki przemysłowej. W latach 1989 – 1991 pracował w kanadyjskiej firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą urządzeń elektronicznych dla przemysłu wydobywczego. W 1992 roku wrócił do Polski, gdzie przez kolejne dwa lata pracował w Bull Poland i Digital Equipment Polska.

Od stycznia 1994 do lutego 2006 pracował w HP Polska pełniąc kolejno funkcje: dyrektora marketingu i kanałów partnerskich HP Polska, dyrektora Działu Produktów Komputerowych HP Polska oraz prezesa zarządu. W 2006 objął funkcję prezesa Zarządu Oracle Polska, a od czerwca 2006 do listopada 2007 był dyrektorem działu Oracle Fusion Middleware w Europie Centralnej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *