Żądanie z 3.238.132.225 nie może być obecnie obsłużone.

Jeśli jesteś właścicielem serwera i taki stan jest niepożądany:

  1. Zaloguj się do swojego panelu DirectAdmin.
  2. Wybierz domenę i przejdź do wtyczki WAF.
  3. Kliknij itwiz.pl -> Ustawienia, dla edycji polityki blokad.
  4. Kliknij itwiz.pl -> Dezaktywuj, dla całkowitego wyłączenia ochrony (nie zalecamy).

Kiedy adres IP jest zablokowany na lokalnej czarnej liście, dostęp możesz odblokować w panelu, wybierając opcję: WAF->itwiz.pl->Statystyki->Sprawdź adres IP, podając powyższe IP. Pamiętaj, że zapora WAF korzysta też z globalnych czarnych list. Jeśli adres trafi na listę globalną, zostanie z niej zdjęty po kilku dniach automatycznie. Jeśli nie chcesz czekać możesz wyłączyć sprawdzanie tych list w ustawieniach WAF -> Ustawienia -> Sprawdzanie list globalnych.

Kod diagnostyczny: Blacklisted (Blacklisted)

Zmiany kadrowe

Andrzej Dopierała oficjalnie w Asseco Poland

Po prawie 8 latach kierowania Oracle Polska objął funkcję wiceprezesa zarządu i odpowiada za nadzór nad Pionem Infrastruktury oraz spółką holdingową Asseco Systems. Zastąpił Wojciecha Woźniaka, który odszedł z firm w październiku 2012 r., gdy Asseco Poland twierdziło, że w zarządzie osoba od infrastruktury potrzebna nie jest…

Andrzej Dopierała oficjalnie w Asseco Poland

Andrzej Dopierała rozpoczął karierę zawodową w Stanach Zjednoczonych, jako inżynier serwisowy oraz jako dyrektor serwisu w firmie usługowej Hogan Technical Services zajmującej się naprawą i konserwacją urządzeń elektroniki przemysłowej. W latach 1989 – 1991 pracował w kanadyjskiej firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą urządzeń elektronicznych dla przemysłu wydobywczego. W 1992 roku wrócił do Polski, gdzie przez kolejne dwa lata pracował w Bull Poland i Digital Equipment Polska.

Od stycznia 1994 do lutego 2006 pracował w HP Polska pełniąc kolejno funkcje: dyrektora marketingu i kanałów partnerskich HP Polska, dyrektora Działu Produktów Komputerowych HP Polska oraz prezesa zarządu. W 2006 objął funkcję prezesa Zarządu Oracle Polska, a od czerwca 2006 do listopada 2007 był dyrektorem działu Oracle Fusion Middleware w Europie Centralnej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *