Zmiany kadrowe

Andrzej Gibas dyrektorem ds. sprzedaży w Polsce i Krajach Bałtyckich w Kyndryl

Andrzej Gibas to menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem i głęboką znajomość branży IT w Polsce. Do Kyndryl dołączył z KPMG, gdzie pełnił funkcję Partner Associate, Business Advisory, Head of Markets. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym i prezesem zarządu SAP w Polsce, a także sprawował wiele funkcji kierowniczych w globalnych firmach IT, takich jak IBM, Oracle i Microsoft.

Andrzej Gibas dyrektorem ds. sprzedaży w Polsce i Krajach Bałtyckich w Kyndryl

Andrzej Gibas aktywnie uczestniczy również w inicjatywach i wydarzeniach branżowych na styku biznesu i technologii. Pełnił funkcję członka Prezydium Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich, był także członkiem mRady doradzającej Zarządowi mBanku. Jest ekspertem w obszarze zastosowania rozwiązań IT, transformacji cyfrowej oraz projektów migracji do chmury.

“Jestem zaszczycony, że mogę być częścią firmy, która stawia klientów w centrum swojej działalności” – powiedział Andrzej Gibas. “Wspieranie cyfryzacji polskich organizacji jest dla mnie bardzo ważne, dlatego z niecierpliwością czekam na współpracę z zespołami Kyndryl w Polsce i Krajach Bałtyckich. Jestem przekonany, że ta kooperacja umożliwi naszym klientom ciągły rozwój i przyczyni się do ich dalszego rozkwitu” – dodał.

Andrzej Gibas jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Client Executive Program w INSEAD w Fontainebleau we Francji.

“Polska zajmuje znaczącą pozycję jako jeden z naszych kluczowych rynków wzrostu. Dostrzegając w tym kraju i całym regionie ogromny potencjał, z zaangażowaniem kroczymy ścieżką rozwoju wprowadzając nowe rozwiązania i pracując nad kolejnymi innowacjami. Cieszę się, że mogę powitać Andrzeja, który wyrusza z nami w tę podróż. Jego wyjątkowa wiedza i bogate doświadczenie czynią go idealnym członkiem naszego zespołu. Jestem przekonany, że Andrzej odegra istotną rolę w rozwoju naszej działalności i wzmocni pozycję marki Kyndryl jako zaufanego partnera dla naszych klientów” – podsumował Paweł Raczyński, dyrektor zarządzający Kyndryl Poland i Kraje Bałtyckie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *