Zmiany kadrowe

Andrzej Miron członkiem zarządu Nationale-Nederlanden ds. technologii

Jednym z filarów rozwoju Nationale-Nederlanden jest inwestycja w nowoczesne technologie. Od września 2019 roku odpowiedzialność za obszar IT będzie sprawował Andrzej Miron” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie Nationale-Nederlanden.

Andrzej Miron członkiem zarządu Nationale-Nederlanden ds. technologii

Jako członek zarządu Nationale-Nederlanden ds. technologii oraz CIO (Chief Information Officer) będzie koordynował i nadzorował wdrażanie nowych technologii oraz cyfrowych systemów wspierających biznes. “Powołanie stanowiska Chief Information Officer to ważny krok w stronę spójnych i skutecznych działań prowadzących do transformacji cyfrowej firmy. Jestem przekonany, że wiedza i dotychczasowe doświadczenia Andrzeja będą nieocenionym wsparciem w realizacji wyzwań, jakie stawiamy przed naszą firmą w najbliższym czasie” – komentuje Paweł Kacprzyk, CEO Nationale-Nederdlanden.

Andrzej Miron to doświadczony menedżer z umiejętnościami w zakresie budowania i realizacji strategii IT oraz digitalizacji. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży bankowej oraz doradczej. Pracował m.in. w Raiffeisen Polbank oraz Deloitte. Zarządzał dużymi projektami transformacyjnymi, w tym fuzją technologiczną Banku Raiffeisen z Polbank oraz programem, którego celem było wzmocnienie cyfrowej oferty banku.

Jednym z najważniejszych strategicznych działań Nationale-Nederlanden w najbliższych latach będą inwestycje w digitalizację procesów sprzedażowych i obsługowych. Cyfryzacja firmy wymaga wzmocnienia roli obszaru technologii i bezpieczeństwa, dlatego będziemy pracować nad rozbudową zespołu, rozszerzeniem kompetencji naszych pracowników oraz usprawnieniem procesów wewnętrznych IT. Chcemy nie tylko dostarczać usługi IT, ale stawać się profesjonalnym, niezawodnym partnerem biznesu wspólnie kreując wartość dla klientów Nationale-Nederlanden” – mówi Andrzej Miron.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *