Zmiany kadrowe

Anna Poprawa dołącza do Kancelarii DGTL Kibil Piecuch i Wspólnicy

Z dniem 1 maja 2023 roku zostaje Partnerką i szefową nowo otwieranego biura kancelarii DGTL w Krakowie.

Anna Poprawa dołącza do Kancelarii DGTL Kibil Piecuch i Wspólnicy

Wraz z mecenas Poprawą do DGTL przechodzi zespół prowadzonej przez nią w Krakowie kancelarii, która przez ostatnie lata specjalizowała się w zagadnieniach z obszaru prawa korporacyjnego, pracy, handlowego oraz procesowego.

Mecenas Anna Poprawa jest radcą prawnym przy krakowskiej Izbie Radców Prawnych, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi edukacyjne profile prawne na Facebooku i Instagramie jako @poprawa.o.prawie. Od lat także aktywnie współpracuje z kołami naukowymi oraz organizacjami studenckimi oraz prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu prawa oraz biznesu. Za swoją działalność edukacyjną została nagrodzona wyróżnieniem DOSKONAŁOŚĆ SIECI 2020 prestiżowego miesięcznika Twój Styl w kategorii wiedza.

„Jak to często bywa w naszej branży, spotkaliśmy się z Anią pierwszy raz jako pełnomocnicy dwóch stron transakcji M&A. Negocjacje były twarde, ale racjonalne. Szukaliśmy rozwiązań akceptowalnych dla obu stron. Transakcja okazała się sukcesem. W osobie Ani zyskujemy nie tylko nową Partnerkę, ale także doświadczonego negocjatora, osobę pełną pasji i otwartości na innych – czyli dokładnie tych cech, których poszukujemy u członków naszego zespołu. Powstaje oczywiście pytanie jak to się dzieje, że kancelaria zajmująca się procesami transformacji cyfrowej otwiera kolejne „analogowe” biuro? Otóż właśnie dlatego, że zajmujemy się cyfryzacją, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej relacji z Klientem. Kraków jest naszym drugim biurem, ale z pewnością nie ostatnim” – powiedział Irek Piecuch, współzałożyciel i starszy partner w DGTL.

Przeczytaj również
Jerzy Kott został nowym CTO home.pl

Kiedy kilka lat temu poznałam Irka, a następnie Michała podczas trudnej transakcji M&A, wiedziałam od początku, że tworzą miejsce, które zawsze sama chciałam stworzyć. Kancelarię, która łączy ogromną wiedzę i profesjonalizm ze spojrzeniem w stronę człowieka: jego potrzeb i biznesowych oczekiwań. Wartości DGTL jako kancelarii, wobec jej klientów ale i współpracowników: szacunek, wsparcie, odpowiedzialność, profesjonalizm, terminowość – były i są dla mnie kluczowe w prowadzeniu biznesu. Dziękuje Irkowi i Michałowi za zaufanie. Dzisiaj idąc z nimi i połączonymi zespołami z Warszawy i Krakowa ramię w ramię – wiem, że razem tworzymy nową, niezwykłą przestrzeń dla naszych dotychczasowych i nowych Klientów oraz zespołu prawników, którzy docenią nowoczesne, nieszablonowe, pełne wsparcia i lojalności podejście. Jestem dumna, że mogę być częścią tej misji” – podkreśla Anna Poprawa.

Pomimo, że obaj z Irkiem jesteśmy zafascynowani obszarem technologii i jej wpływu na wszystkie dziedziny naszego życia, nasza kancelaria nie została oparta na automatyzacji, a na wyjątkowych ludziach, którzy współtworzą DGTL. To ich interakcje, relacje i wspaniale pomysły napędzają nas każdego dnia. Pomimo tego, że każdy z nas jest inny, co jest naszą wartością, tworzymy jeden zespół, który się wspiera. Ze wszystkich tych względów dołączenie Ani i jej zespołu do DGTL jest tak naturalne. Budując swój zespół Ania kierowała się tymi samymi wartościami, co dało się zauważyć już przy pierwszych interakcjach między nami – jesteśmy po prostu ze sobą spójni. Otwarciem naszego krakowskiego biura zaczynamy nowy rozdział historii DGTL, choć zapewniamy, że do końca tej opowieści jeszcze daleka droga” – opowiada Michał Kibil, drugi współzałożyciel i starszy partner w DGTL

Przeczytaj również
Tomasz Zazula nowym CFO firmy SAP w regonie Europy Środkowej

Kancelaria DGTL Kibil Piecuch i Wspólnicy powstała w roku 2020 w wyniku połączenia kancelarii prowadzonej przez Irka Piecucha i kancelarii prowadzonej przez Michała Kibil. Zbudowany przez nich zespół to ponad 20 prawników, doradców i konsultantów zafascynowanych możliwością twórczego stosowania prawa i wspierania rozwoju przedsiębiorstw wchodzących na ścieżkę transformacji cyfrowej.

Działalność DGTL skupia się na 6 kluczowych obszarach:

  • nowe technologie i przetwarzanie danych,
  • przejęcia i inwestycje,
  • zapewnianie zgodności organizacji i sposobu działania przedsiębiorstw z otoczeniem prawno-regulacyjnym,
  • zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • branża kreatywna (w tym budowana systemów zarządzania oraz ochrona własności intelektualnej);
  • zamówienia i projekty infrastrukturalne (w tym wsparcie procesów zamówieniowych).

DGTL prowadzi także osobne praktyki w zakresie prawa sportowego, prawa podatkowego, prawa mediów oraz prawa telekomunikacyjnego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *