RynekZmiany kadrowe

Artur Waliszewski nowym szefem Google w Polsce

Zastępuje na tym stanowisku Agnieszkę Hryniewicz-Bieniek, która została globalną dyrektorką Google for Startups, czyli działu giganta wspierającego rozwój startupów.

Artur Waliszewski nowym szefem Google w Polsce

Od 2013 r. Agnieszka Hryniewicz-Bieniek była szefową Google Polska. Działalnością programu Google for Startups pokieruje z warszawskiego Campusu. Stolica Polski tym samym ma się stać centralnym punktem wszystkich programów wsparcia giganta. W ramach tego programu Google prowadzi 7 ośrodków, tzw. Campusów: w Tokio, Tel Awiwie, Sao Paulo, Madrycie, Londynie, Seulu i w Warszawie. Koncern stawia sobie za cel pomoc młodym spółkom technologicznym w rozwoju biznesu i ekspansji międzynarodowej.

Z kolei Artur Waliszewski w Google pracuje od 13 lat. W latach 2006-2008 jako Country Business Manager, a w latach 2009-2010 jako Country Business Director. Ostatnie prawie 9 lat spędził na stanowisku Regional Business Director w Google w regionie Central Eastern Europe. Wcześniej, w latach 1996-2005 pracował w Onet.pl, pod koniec jako Member of Board & Head of Portal Services.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *