MENU

Artur Wieretiło i Piotr Pągowski w HP w regionie

8 listopada 2014Blog redakcji

Obaj przestali odpowiadać za rynek polski i od niedawna pracują w strukturach regionalnych HP CEE (Europy Środkowo-Wschodniej). Artur Wieretiło kierował działem usług HP Polska od czasu fuzji HP z EDS. Piotr Pągowski kierował zaś – wydzielanym właśnie – działem Printing & Personal Systems.

Artur Wieretiło

Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi Piotra Pągowskiego na stanowisku General Managera Printing & Personal Systems w Hewlett-Packard Polska. Nowa osoba będzie zapewne kierować także nową firmą HP Inc. w Polsce. Niedawno przedstawiciele firmy poinformowali bowiem o rozdzieleniu działalności na rynku korporacyjnym – Hewlett-Packard Enterprise – od tej, związanej z produkcją i sprzedażą komputerów osobistych i urządzeń wydruku – HP Inc. właśnie.

Artura Wieretiło zastąpił zaś już Tomasz Kalinowski, wcześniej Regional Operations Director CEE w HP Enterprise Services. On sam będzie odpowiadać za część aplikacyjną w regionie CEE.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »