AplikacjeBranżaRynek

BiModal Solutions wprowadza do oferty platformę integracyjną low code Boomi

Rozwiązania Boomi pozwalają na ujednolicenie istniejących w organizacjach danych pod kątem ich dalszego wykorzystania w różnego rodzaju aplikacjach, systemach oraz procesach biznesowych. Na mocy zwartej umowy partnerskiej, platforma integracyjna Boomi będzie wykorzystywana m.in. na potrzeby realizowanych przez BiModal Solutions projektów mających na celu wdrożenie oraz integrację oprogramowania biznesowego, a także automatyzację procesów.

BiModal Solutions wprowadza do oferty platformę integracyjną low code Boomi

Firma BiModal Solutions nawiązała współpracę partnerską z amerykańskim producentem platformy integracyjnej Boomi. “Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Boomi, aby wszystkie kluczowe aplikacje i systemy u naszych klientów mogły swobodnie się ze sobą komunikować. Dzięki temu łańcuchy dostaw, m.in. w fabryce komponentów samochodowych, przedsiębiorstwie spożywczym czy fabryce sprzętu sportowego mogły przyspieszyć i tym samym usprawnić realizację usług” – mówi Artur Buła, CEO firmy BiModal Solutions. Według niego rozwiązania Boomi dobrze uzupełniają ofertę BiModal Solutions m.in. w kontekście możliwości sprawnego prowadzenia projektów mających na celu wdrożenie systemów klasy ERP, w tym rozwiązań firmy IFS. “Dużą wagę przykładamy do rozwiązań typu low code, które pozwalają działać w IT nawet dziesięć razy szybciej i dzięki temu realizować “więcej za mniej”. Właśnie dlatego Boomi stało się dla nas świetnym uzupełnieniem oferty dla klientów w Polsce” – dodaje Artur Buła.

Zdaniem przedstawicieli BiModal Solutions problemy z komunikacją oraz brak integracji pomiędzy systemami biznesowymi to obecnie jeden z najważniejszych czynników ograniczających rozwój firm przemysłowych. Wykorzystanie platformy integracyjnej low code oferowanej w formie usługi ma zaś pozwolić na zapewnienie spójności i jednolitości danych w obrębie całej organizacji, a także sprawnej wymiany danych pomiędzy różnego rodzaju aplikacjami oraz procesami biznesowymi. Efektem ma być m.in. poprawa efektywności procesów i wydajności operacyjnej, ograniczenie kosztów, ale także – przebiegu projektów wdrożeniowych.

Przeczytaj również
Altkom Akademia rozwija działalność międzynarodową

Wedle zapowiedzi, dzięki połączeniu rozwiązań Boomi oraz IFS firma BiModal Solutions będzie w stanie realizować m.in. złożone projekty mające na celu połączenie systemu ERP z innymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w ekosystemie danej organizacji za pośrednictwem ujednoliconej platformy chmurowej. “Polska jest trzecim co do wielkości krajem w regionie za którym odpowiadam, dlatego jestem bardzo zadowolony, że możemy współpracować tutaj z tak dobrze wykwalifikowanym i certyfikowanym partnerem. Wiedza i doświadczenie ekspertów z BiModal Solutions wiele razy sprawdziło się w licznych projektach. Razem z Boomi integrowali i automatyzowali z sukcesem różne systemy i aplikacje, m.in. IFS czy SAP” – zapewnia Mark Sturzenegger, dyrektor zarządzający w Boomi w Europie Środkowej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *