Rynek

IFS nawiązuje współpracę z należącym do Dell Technologies dostawcą platformy integrującej dane biznesowe

Dzięki wykorzystaniu platformy integracyjnej Boomi rozwiązania biznesowe IFS zyskają nowe możliwości w zakresie komunikacji z innymi rozwiązaniami oraz obsługi rozległych, szybko zmieniających się zbiorów danych gromadzonych przy użyciu różnych technologii i w różnych środowiskach.

IFS nawiązuje współpracę z należącym do Dell Technologies dostawcą platformy integrującej dane biznesowe

Zdaniem przedstawicieli IFS przedsiębiorstwa działające w branżach, takich jak: produkcja, lotnictwo i obrona, budownictwo, czy zarządzanie serwisem pracują obecnie nad cyfryzacją kluczowych procesów biznesowych. Aby jednak osiągnąć ten cel muszą zintegrować odseparowane zbiory danych które coraz częściej są przechowywane w chmurze. Niezbędne staje się zatem wykorzystanie rozwiązań wspierających wielowymiarową integrację zróżnicowanych danych, często gromadzonych w odmiennych lokalizacjach i w oparciu o różne technologie. Rozwiązaniem tego rodzaju problemów ma być wykorzystanie platformy Dell Boomi – rozszerzenie możliwości aplikacji biznesowych IFS o wsparcie dla ponad 200 konektorów wchodzących w skład platformy Dell Boomi ma ułatwić m.in. realizację projektów cyfrowej transformacji zakładających lepsze wykorzystanie dostępnych dla firm danych biznesowych. „Firmy ze wszystkich branż — od sektora lotnictwa i obrony po wytwarzanie energii — będą mogły połączyć najlepsze w swojej klasie systemy z kluczowym rozwiązaniem IFS za pośrednictwem ujednoliconej, chmurowej platformy Boomi. Nawiązana przez nas współpraca potwierdza zaangażowanie IFS w zapewnianie klientom swobody wyboru i możliwości wykorzystania posiadanych zasobów cyfrowych w celu szybszego wygenerowania korzyści” – podkreśla Sakari Jorma, wiceprezes firmy IFS. „Dzięki współpracy z firmą Boomi robimy kolejny logiczny krok w kierunku zapewnienia klientom natychmiastowej łączności z cyfrową tablicą rozdzielczą z poziomu naszej platformy, która sama w sobie cechuje się otwartością i współdziała z interfejsami API” – dodaje Christian Pedersen, dyrektor ds. rozwoju produktów w IFS.

Założona w 2007 roku firma Boomi specjalizuje się w rozwoju łatwych do użycia technologii integracyjnych zoptymalizowanych pod kątem obsługi środowisk chmury obliczeniowej, narzędzi do zarządzania interfejsami integracyjnymi, a także rozwiązaniami klasy MDM. W 2010 roku firma Boomi stała się własnością koncernu Dell. Obecnie stanowi odrębną jednostkę biznesową w strukturach Dell Technologies. „Klienci IFS zasługują na platformę cechującą się inteligencją, skalowalnością i elastycznością na najwyższym poziomie, a my w Boomi jesteśmy dumni, że to właśnie naszą technologię wybrano jako podstawę dla rozwiązania ERP przyszłości” – mówi Derek Thompson, wiceprezes firmy Boomi na region EMEA.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *