Zmiany kadrowe

Bogdan Zborowski prezesem zarządu Pivotal Polska

Menedżer dołączył do grona udziałowców i zespołu spółki w maju 2022 roku. W swojej nowej roli odpowiada za kreowanie i realizację strategii rozwoju firmy, relacje z kluczowymi klientami oraz partnerami technologicznymi Pivotal Polska Sp. z o.o.

Bogdan Zborowski prezesem zarządu Pivotal Polska

Z branżą informatyczną Bogdan Zborowski związany jest od ponad 25 lat. Karierę zawodową rozpoczynał w 1996 roku w Bull Polska. W latach 1998-2002 oraz 2006-2013 związany z IBM Polska, zaczynając w roli account managera a kończąc, kierując działami sprzedaży dla sektora finansowego oraz kluczowych klientów. Od 2002 do 2006 związany z Grupą Computerland S.A. a następnie, w latach 2013-2016, z Grupą Sygnity S.A. gdzie pracował jako wiceprezes zarządu. W latach 2016-2019 pełnił funkcję prezesa zarządu itelligence Polska Sp. z o.o. (Grupa NTT Data). Od 2019 do 2021 ponownie związany z Sygnity – pełnił funkcję prezesa zarządu, uczestnicząc w procesie restrukturyzacji finansowej spółki oraz procesie pozyskania nowego inwestora strategicznego dla spółki.

Bogdan Zborowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Uczestniczył również w wielu programach edukacyjnych organizowanych przez m.in.:  London Business School, ICAN Institute, czy Francuski Instytut Gospodarczy.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *