Branża ITRynek

BPX oficjalnym partnerem SAP

Spółka od wielu lat zajmująca się wdrażaniem rozwiązań ERP oraz BI ogłosiła oficjalne partnerstwo z firmą SAP. Tym samym BPX zyskuje dostęp do najnowszych technologii i wiedzy eksperckiej, co umożliwi jeszcze skuteczniejsze wsparcie klientów, poinformowali przedstawiciele spółki.

BPX oficjalnym partnerem SAP

Współpraca z SAP otwiera nowy rozdział w rozwoju BPX, z wieloma możliwościami. “Nasza wizja opiera się na kreowaniu innowacyjnych rozwiązań, które generują wartość dla naszych klientów i umacniają naszą pozycję na rynku. Jesteśmy przekonani, że przyszłość leży w technologiach opartych na chmurze, dlatego koncentrujemy się na rozwijaniu naszych kompetencji, zwłaszcza w obszarze SAP S/4 HANA Public and Private Cloud. Chcemy dać naszym klientom wybór i zapewnić im najlepsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb”  – skomentował Bogusław Cieślak, prezes BPX S.A.

Dzięki nawiązanej współpracy, BPX zyskuje dostęp do szerszej bazy klientów, którzy teraz mogą znaleźć firmę wśród partnerów na oficjalnych platformach SAP.

“Dołączenie do programu PartnerEdge firmy BPX to kolejny ważny krok w realizacji naszej strategii. Jesteśmy głęboko przekonani, że doświadczeni konsultanci BPX dzięki naszej współpracy będą jeszcze lepiej wspierać naszych wspólnych klientów w ich drodze transformacji cyfrowej” – podsumował Bartłomiej Wołoszyn, Channel Head SAP Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *