MENU

CeBIT 2014: Comarch z ofertą dla rynków niemieckojęzycznych

10 marca 2014Rynek

Na tegorocznych targach CeBIT nie zabrakło firmy Comarch. Zawieszony pod sufitem jednej z hal targowych logotyp krakowskiego producenta rzuca się w oczy z daleka. Na stoisku prezentowana jest szeroka oferta Comarchu w zakresie rozwiązań wspierających zarządzanie – od ECM, przez rozwiązania finansowe i ERP, po CRM oraz analitykę biznesową.

 

IMG_20140310_092427

 

Jednak krakowskiego dostawcę na targach CeBIT 2014 – podobnie zresztą jak podczas ubiegłorocznych, bardziej „polskich” targów – reprezentuje spółka zależna Comarch AG. Zgodnie ze strategią rynkową firmy Comarch hanowerskie targi mają służyć przede wszystkim do promocji rozwiązań oferowanych na rynkach niemieckojęzycznych.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »