Zmiany kadrowe

Cezary Wieczorek szefem sprzedaży i dystrybucji w Cloudware Polska

Jako wiceprezes ds. sprzedaży i dystrybucji odpowiada m.in. za działania mające na celu wzmocnienie pozycji rynkowej Cloudware na rynku polskim. Stanowisko objął z początkiem lutego 2021 roku.

Cezary Wieczorek szefem sprzedaży i dystrybucji w Cloudware Polska

Cezary Wieczorek obejmuje w Cloudware Polska nowo utworzone stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży i dystrybucji. Jego nominacja wpisuje się w strategiczne plany rozwoju działalności Cloudware w Polsce. “Wraz z rozwojem firmy, systematycznie powiększamy zespół ekspertów. Umiejętności Cezarego w zakresie zarządzania sprzedażą oraz jego temperament znakomicie wpisują się w dynamikę działania naszego zespołu. Jestem przekonany, że pozwolą one jeszcze bardziej wzmocnić pozycję Cloudware na rynku” – podkreśla Artur Waś, dyrektor generalny Cloudware Polska

Cezary Wieczorek jest związany z branżą IT od 2005 roku. Przez 15 lat związany był z firmą IBM Polska, gdzie na różnych szczeblach organizacji odpowiadał m.in. za wsparcie sprzedaży, obsługę klientów z sektora finansowego, sprzedaż, a także współpracę z partnerami handlowymi. Posiada również doświadczenie w consultingu dotyczącym obszarów, takich jak: transformacja IT, czy wdrożenie technologii blockchain, rozwiązań chmurowych, analityki biznesowej, a także rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *