Programowanie

Po raz 3 odbędą się w Poznaniu Cloud & Datacenter Day

Już 10 stycznia w Starym Browarze odbędzie się 3 edycja poznańskiego meetupu poświęconego rozwiązaniom cloudowym, nowym technologiom i wiedzy developerskiej.

Po raz 3 odbędą się w Poznaniu Cloud & Datacenter Day

W 2019 roku uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się m.in. z takimi tematami jak: Azure DevOps with Containers, Machine learning w Google, Service Mesh, czy Mesos vs Kubernetes oraz spotkać się i porozmawiać z prelegentami z Polski i zagranicy. W wydarzeniu udział wezmą m.in.: Steven Bryen z Amazon Web Services, Teemu Tapanila – Microsoft Azure MVP, czy Piotr Jabłoński z VMware.

Poznański Cloud & Datacenter Day to bardzo ważne spotkanie dla społeczności administratorów i architektów IT nie tylko z Wielkopolski. W trakcie tego meetupu uczestnicy mają okazję posłuchać ciekawych prelekcji, wymienić się wiedzą i nurtującymi ich problemami z prelegentami oraz obecnymi ekspertami od różnych rozwiązań cloudowych. Myślę, że właśnie ta możliwość sprawia, że z roku na rok przybywa liczba uczestników zainteresowanych udziałem w tym spotkaniu” – mówi Maciej Madziała, IT Solutions Architect w Beyond.pl.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Cloud & Datacenter Day #3 odbędzie się w Starym Browarze w Poznaniu, w Słodowni +1. Start o godz. 8:00.

Więcej informacji na temat prelekcji oraz zapisów można znaleźć na stronie wydarzenia: Cloud & Datacenter Day.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *