PracaProgramowanieRynek

Crossover chce zatrudnić w Polsce 1000 programistów

Ta amerykańska firma z siedzibą w Teksasie planuje zatrudnić taką rzeszę specjalistów do końca 2016 roku oferując im do 8000 USD miesięcznie (ok. 32 tys. zł). Firma poszukuje co najmniej 1000 polskich programistów, architektów oprogramowania, kierowników projektów i ekspertów finansowych.

Crossover chce zatrudnić w Polsce 1000 programistów

Crossover oferuje model współpracy oparty na zasadach tzw. pracy zdalnej. Pracownik Crossover może realizować projekt z dowolnego miejsca na świecie w wybranych godzinach, bez konieczności chodzenia do biura. Każdy specjalista niezależenie gdzie pracuje jest wynagradzany za swoje umiejętności na takim samym poziomie, jak inni. Polscy specjaliści mogą otrzymać za swoją pracę do 8 000 USD miesięcznie ponieważ budżet dla każdego stanowiska jest taki sam, niezależnie od kraju pochodzenia kandydata. Liczy się wiedza i umiejętności” – przekonują przedstawiciele firmy.

Polscy programiści cieszą się coraz większy uznaniem na arenie międzynarodowej i to spowodowało zainteresowanie nimi przedstawicieli Crossover. “Nasze badania rynku w Polsce wykazały ogromny potencjał jaki drzemie w polskich specjalistach ds. programowania, ale także finansów. Chcemy pracować z najlepszymi. Dążymy do współpracy z top 1% utalentowanych specjalistów z całego świata. Proces selekcji jest bardzo surowy, oparty na serii specjalistycznych testów sprawdzających wiedzę i umiejętności kandydata” – mówi Andy Tryba, dyrektor generalny firmy Crossover.

Andy Tryba pracował m.in. jako dyrektor strategii w Intelu, był też doradą Białego Domu w USA ds. przyszłości pracy i inżynierii talentów. CEO Crossover uważa, że umożliwienie najlepszym specjalistom pracy z miejscach ich zamieszkania może przyczynić się do podniesienia standardu życia na całym świecie. Otrzymał tytuł „Bachelor of Science” w dziedzinie inżynierii na University of Illinois i Masters of Business Administration z Rice University.

Crossover współpracuje już ze specjalistami z 80 krajów i 1150 miast na całym świecie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 thoughts on “Crossover chce zatrudnić w Polsce 1000 programistów”

    1. Tak to się zgadza, to są najniższe stanowiska od $15/godzinę wtedy jest około $30k rocznie, ale średnio ogółem pensje np dla Chief Architekts są na poziomie $50-$60/godzinę tzn 100k-125k rocznie, i są tez stanowiska z większą pensją, wszystko zależy od umiejętności aplikujących.