Zmiany kadrowe

Dariusz Jędrzejczyk z HAWE do Orange Polska

Od marca nowym dyrektorem w Segmencie Klientów Kluczowych i Korporacyjnych Orange Polska został Dariusz Jędrzejczyk. Na stanowisku zastąpił Damiana Biedulskiego.

Dariusz Jędrzejczyk z HAWE do Orange Polska

W Orange Dariusz Jędrzejczyk będzie odpowiadał za rozwój portfolio Orange z obszaru ICT. Są to m.in. rozwiązania oferowane w modelu chmury obliczeniowej, usługi mobilne dla firm oraz bezpieczeństwo IT.

Dariusz Jędrzejczyk posiada ponad 20. letnie doświadczenie na rynku teleinformatycznym. W ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu do spraw komercyjnych w HAWE, gdzie współpracował
z Orange m.in. przy realizacji projektów infrastrukturalnych, jak sieci szerokopasmowe w województwie lubuskim, warmińsko-mazurskim czy podkarpackim. Wcześniej przez 9 lat u jednego z operatorów odpowiadał za rozwój i zarządzanie produktami B2B i B2C pod kątem strategii i ich wprowadzenia na rynek. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami integratorskimi. Jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych usług IT i telco dla przedsiębiorstw.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *