Zmiany kadrowe

Darren Fields wiceprezesem Citrix ds. rozwiązań sieciowych w regionie EMEA

Poprzednio pełnił on funkcję regionalnego wiceprezesa Citrix w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nową funkcję pełni od początku kwietnia 2020 r. Podlegając Sherif’owi Seddik’owi, starszemu wiceprezesowi i dyrektorowi zarządzającemu Citrix EMEA, będzie odpowiedzialny za ofertę sieciową firmy i działania sprzedażowe w całym regionie. Strategia firmy odnośnie Hybrid Multi-Cloud, obejmująca inteligentną przestrzeń pracy powoduje, że rozwiązania sieciowe odgrywają kluczową rolę w portfolio Citrix.

Darren Fields wiceprezesem Citrix ds. rozwiązań sieciowych w regionie EMEA „W ostatnich trzech latach kluczową częścią mojej pracy była pomoc w rozwoju strategii Citrix poprzez zwiększoną adopcję chmury: zwiększenie zadowolenia klientów i ekosystemu partnerów. Cieszę się, że będę mógł się skupić na jednym z naszych głównych obszarów działalności, jakim są rozwiązania sieciowe, stanowiące podstawę migracji do chmury wielu firm z regionu EMEA” – mówi Darren Fields, wiceprezes ds. rozwiązań sieciowych w regionie EMEA w Citrix.

Darren Fields dołączył do Citrix w 2017 roku, by poprowadzić działalność biznesową firmy w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Przed dołączeniem do Citrix Darren kierował działem bezpieczeństwa i usług chmurowych w Vodafone w Europie Północnej. Pełnił również szereg funkcji kierowniczych w takich firmach, jak Telefonica, EMC, BMC i Xerox.

W dobie masowej cyfryzacji rozwiązania sieciowe są niezbędne dla niezawodnego świadczenia usług IT i optymalizacji wydajności sieci oraz kluczowe dla działań pracowników. Darren posiada zarówno  odpowiednie know-how jak i doświadczenie w zarządzaniu, by zapewnić jak najlepsze wyniki działań na rzecz naszych klientów i partnerów” – mówi Sherif Seddik, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający Citrix EMEA.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *