Zmiany kadrowe

Dominik Wcibisz objął nowe stanowisko w międzynarodowych strukturach Iron Mountain

Menedżer pełnił będzie obowiązki Regional Implementations Lead w regionie CE, DACH i Benelux, gdzie ma być odpowiedzialny za zarządzenie zespołami specjalistów w zakresie wdrożeń projektów, a także rozwoju i implementacji oprogramowania dla klientów spółki.

Dominik Wcibisz objął nowe stanowisko w międzynarodowych strukturach Iron Mountain

Dominik Wcibisz dołączył do zespołu Iron Mountain Polska w 2010 roku. Przez blisko 12 lat rozwijał swoje kompetencje w obszarach cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, zarządzania procesami i zespołami projektowymi oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, specjalizując się we współpracy z organizacjami z sektora finansowego i ubezpieczeniowego. Na nowe stanowisko awansował z funkcji Digital Solutions Managera, którą pełnił przez ponad 2 lata.

“W roli Regional Implementations Lead przejąłem kierownictwo nad zespołami Project Managerów odpowiedzialnych za wdrożenia projektów, a także rozwój i implementację oprogramowania ECM/CSP dla naszych partnerów w regionach CEE, DACH i Benelux. Wierzę, że dzięki kreatywności, a także nieszablonowemu podejściu do transformacji cyfrowej, jesteśmy w stanie zawsze być o krok przed oczekiwaniami biznesu” – skomentował Dominik Wcibisz.

Menedżer jest absolwentem Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego na Wydziale Transportu, Elektrotechniki i Informatyki.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *