Żądanie z 3.238.132.225 nie może być obecnie obsłużone.

Jeśli jesteś właścicielem serwera i taki stan jest niepożądany:

  1. Zaloguj się do swojego panelu DirectAdmin.
  2. Wybierz domenę i przejdź do wtyczki WAF.
  3. Kliknij itwiz.pl -> Ustawienia, dla edycji polityki blokad.
  4. Kliknij itwiz.pl -> Dezaktywuj, dla całkowitego wyłączenia ochrony (nie zalecamy).

Kiedy adres IP jest zablokowany na lokalnej czarnej liście, dostęp możesz odblokować w panelu, wybierając opcję: WAF->itwiz.pl->Statystyki->Sprawdź adres IP, podając powyższe IP. Pamiętaj, że zapora WAF korzysta też z globalnych czarnych list. Jeśli adres trafi na listę globalną, zostanie z niej zdjęty po kilku dniach automatycznie. Jeśli nie chcesz czekać możesz wyłączyć sprawdzanie tych list w ustawieniach WAF -> Ustawienia -> Sprawdzanie list globalnych.

Kod diagnostyczny: Blacklisted (Blacklisted)

BranżaRynek

Fly On The Cloud z nową strategią i po rebrandingu

Nowa strategia spółki zakłada m.in. koncentrację wokół kompetencji, usług i rozwiązań związanych z platformą Google Cloud. Od sierpnia br. spółka funkcjonuje pod marką FOTC. Jej działalność ma koncentrować się na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Fly On The Cloud z nową strategią i po rebrandingu

Przedstawiciele założonej w 2014 roku spółki podkreślają, że efektem zmiany strategii jest utworzenie marki FOTC skupiającej specjalistów z zakresu usług chmury obliczeniowej Google Cloud. “To dla nas ważny moment. Podsumowaliśmy dotychczas przebytą ścieżkę, przyjrzeliśmy się naszym sukcesom, wyciągnęliśmy wnioski z błędów i na tej podstawie wyznaczyliśmy nowe szlaki. Cieszę się, że FOTC tworzą dziesiątki specjalistów, którzy wspólnie, konsekwentnie budują naszą ekspertyzę w obszarze technologii chmurowych – teraz z nową energią. Ta zmiana otwiera nowe możliwości nie tylko dla nas, ale też dla naszych klientów” – mówi Piotr Wieczorek, dyrektor generalny FOTC.

Wedle zapowiedzi zespół FOTC ma specjalizować się m.in. w realizacji wdrożeń, szkoleń oraz zapewnieniu wsparcia w zakresie obsługi rozwiązań Google Workspace, Chrome Enterprise, Google Maps Platform i usług platformy chmurowej Google Cloud Platform na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Planowana jest także ekspansja na nowe rynki. Usługi FOTC mają być skierowane zarówno do organizacji biznesowych, jak i instytucji publicznych.

Specjalizacja wyłącznie w obszarze rozwiązań Google Cloud ma przełożyć się m.in. na zacieśnienie bezpośredniej współpracy z inżynierami firmy Google. To z kolei pozwolić ma m.in. na nowe możliwości w zakresie opracowania autorskich metodyk migracji i wdrażania usług chmurowych. Zdaniem przedstawicieli firmy, bliska współpraca z Google Cloud przełoży się również na dodatkowe możliwości w zakresie zapewnienia klientom dodatkowej wartości i konkurencyjnych benefitów oraz optymalizacji kosztów usług chmurowych. FOTC będzie także angażować się w działalność szkoleniową i edukacyjną. Zapowiadana jest także m.in. organizacja wydarzeń branżowych. Jeszcze w tym roku uruchomiona ma zostać platforma szkoleniowa FOTC Academy. Zapowiadane jest także powołanie w strukturach FOTC dedykowanego działu wsparcia usług chmurowych.

Przeczytaj również
Gartner: Deloitte światowym liderem wśród dostawców usług danych i analityki

Spółka FOTC (poprzednio Fly On The Cloud) posiada status oficjalnego partnera Google Cloud od 2014 roku. Posiada oddziały w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Do grona klientów FOTC należą firmy, takie jak Revolut, AmRest i Booksy.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *