CyberbezpieczeństwoRynek

Infradata zmienia nazwę na Nomios i wchodzi w nowy etap rozwoju

Rebranding ma być symbolem transformacji firmy Infradata. Jest też ważnym elementem strategii rozwoju działalności firmy. Nomios Group ma stać się największym, paneuropejskim dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i sieci. Zmiana marki obejmuje wszystkie oddziały firmy, w tym spółki w Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

Infradata zmienia nazwę na Nomios i wchodzi w nowy etap rozwoju
Źródło: Nomios

Przedstawiciele firmy podkreślają, że na przestrzeni 17 lat działalności Infradata znacząco rozwinęła swoje kompetencje w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, a zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników w dwudziestu oddziałach, świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i sieci dla ponad 2,5 tys. klientów.

Ogłoszona właśnie zmiana nazwy ma zaś stać się symbolem transformacji przedsiębiorstwa i otwarciem nowego etapu rozwoju działalności. “Nomios odgrywa kluczową rolę w wielu sieciach cyfrowych na świecie. Zmiana nazwy to nowy etap w naszym rozwoju. Jako stosunkowo młode przedsiębiorstwo odnotowaliśmy znaczny wzrost. Cieszymy się z możliwości kontynuowania tego rozwoju w ramach Nomios, zabezpieczając i zapewniając infrastrukturę cyfrową naszym klientom” – mówi Sébastien Kher, dyrektor generalny Nomios Group.

Zgodnie z zapowiedziami, strategiczne plany rozwoju działalności Nomios koncentrują się na tych samych obszarach, co dotychczas. Zakładają jednak m.in. wzmocnienie dynamiki rozwoju w tych obszarach, które zyskały szczególnego znaczenia w związku z postępującą cyfryzacją gospodarki. “Rosnący popyt na usługi z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego umożliwił firmie prowadzenie działalności w Europie na coraz większą skalę. Nomios Group jest w stanie stać się największym, paneuropejskim dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego oraz sieci” – Ad Scheepbouwer, prezes Nomios Group o statusie doradcy.

Przeczytaj również
Kluczowe jest solidne wdrożenie oraz przyjazna i czytelna technologia

Do grona klientów firmy działającej dotąd pod marką Infradata należą m.in. międzynarodowe korporacje i duże przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, a także operatorzy centrów danych i dostawcy usług cloud computing. Firma współpracuje też z wiodącymi dostawcami technologii z obszaru cyberbezpieczeństwa. Posiada status partnera strategicznego firm, takich jak: Cisco, F5 Networks, Fortinet, Juniper Networks, McAfee czy Palo Alto Networks.

Oficjalna zmiana nazwy spółki Infradata Polska Sp. z o.o. na Nomios Poland Sp. z o.o. nastąpiła 26 października 2021 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *