Zmiany kadrowe

Izabela Wic wiceprezesem SAP Polska

Jako nowy członek zarządu pełni rolę wiceprezesa, a także Dyrektora Sprzedaży General Business. Do najważniejszych zadań Izabeli Wic na nowym stanowisku należy wzmocnienie działań SAP Polska skierowanych do klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Izabela Wic wiceprezesem SAP Polska

Nowe stanowisko Izabela Wic objęła z początkiem listopada. Jej zadaniem będzie m.in. utrwalanie obecności SAP Polska w segmencie MSP, a także poszerzanie grupy klientów firmy o przedsiębiorstwa ze wszystkich 27 branż, dla których SAP oferuje dedykowane rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej. “General Business, czyli rynek małych i średnich przedsiębiorstw, to dla SAP coraz ważniejszy segment rynku. Obecnie MSP stanowią aż 80% klientów SAP na całym świecie. Na upowszechnienie usług dla tego sektora, w ostatnich latach, ogromny wpływ miał m.in. cloud computing. Rozszerzające się portfolio rozwiązań chmurowych oraz w pełni skalowalnych systemów SAP, dopasowanych do potrzeb rozwijających się firm MSP, daje im coraz większe szanse korzystania z potencjału technologii. Chcemy wzmacniać świadomość sektora MSP oraz pokazywać, jak wiele może zyskać na transformacji cyfrowej” – mówi Izabela Wic, wiceprezes i dyrektor sprzedaży General Business w SAP Polska.

Izabela Wic będzie odpowiedzialna także za rozwój oferty SAP Polska dla sektora MSP. Ma to być realizowane przy współpracy najważniejszych działów SAP Polska, w tym Business Development, Marketingu oraz Presales. Oprócz sprzedaży bezpośredniej Izabela Wic będzie nadzorować także rozwój działań sprzedażowych pośrednich, realizowanych we współpracy z partnerami SAP.

Izabela Wic jest związana z firmą SAP Polska od 2014 roku. Odpowiadała m.in. za rozwój projektów i oferty skierowanej do klientów z branży MSP – ostatnio na stanowisku Demand Manager. Wcześniej była związana z firmą Xerox Polska. Pracowała także m.in. w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na stanowisku głównego specjalisty.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *