Zmiany kadrowe

Jacques-Edouard Gueden wiceprezesem Xerox na region EMEA

W roli wiceprezesa wykonawczego i prezesa ds. operacyjnych odpowiada za sprzedaż rozwiązań, usług i oprogramowania firmy Xerox na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Jego celem jest także zwiększenie świadomości klientów w zakresie najnowszych usług oraz technologii firmy Xerox.

Jacques-Edouard Gueden wiceprezesem Xerox na region EMEA

Jacques-Edouard Gueden nowe stanowisko objął w styczniu br. Nominacja oznacza, że Jacques-Edouard Gueden formalnie przejmuje funkcją, którą pełnił tymczasowo od września 2020 roku. “Jacques-Edouard jest odpowiedzialny za zespoły, które w Xerox zajmują się wprowadzaniem na rynki EMEA pełnego portfolio produktów, usług i oprogramowania dla nowych i obecnych klientów oraz partnerów” – powiedział John Visentin, wiceprezes i dyrektor generalny firmy Xerox.

Jacques-Edouard Gueden zapowiada, że jego celem na nowym stanowisku będzie zwiększenie świadomości klientów w zakresie dotychczasowych, a także wprowadzonych niedawno na rynek rozwiązań firmy Xerox, w tym oprogramowania oraz usług dedykowanych m.in. dla rozwiązań z zakresu Internetu Rzeczy. Działania te mają przełożyć się m.in. na zwiększenie przychodów w regionie.

Jacques-Edouard Gueden jest związany z firmą Xerox od 32 lat. Pełnił różne funkcje w działach związanych ze sprzedażą oraz marketingiem. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za działalność firmy Xerox we Francji, Belgii i Luksemburgu. W latach 2017 – 2018 odpowiadał za operacje biznesowe oraz marketing firmy Xerox w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Wcześniej odpowiadał też m.in. za rozwój globalnej sieci sprzedaży.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *