Zmiany kadrowe

Jacques-Edouard Gueden wiceprezesem Xerox na region EMEA

W roli wiceprezesa wykonawczego i prezesa ds. operacyjnych odpowiada za sprzedaż rozwiązań, usług i oprogramowania firmy Xerox na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Jego celem jest także zwiększenie świadomości klientów w zakresie najnowszych usług oraz technologii firmy Xerox.

Jacques-Edouard Gueden wiceprezesem Xerox na region EMEA

Jacques-Edouard Gueden nowe stanowisko objął w styczniu br. Nominacja oznacza, że Jacques-Edouard Gueden formalnie przejmuje funkcją, którą pełnił tymczasowo od września 2020 roku. “Jacques-Edouard jest odpowiedzialny za zespoły, które w Xerox zajmują się wprowadzaniem na rynki EMEA pełnego portfolio produktów, usług i oprogramowania dla nowych i obecnych klientów oraz partnerów” – powiedział John Visentin, wiceprezes i dyrektor generalny firmy Xerox.

Jacques-Edouard Gueden zapowiada, że jego celem na nowym stanowisku będzie zwiększenie świadomości klientów w zakresie dotychczasowych, a także wprowadzonych niedawno na rynek rozwiązań firmy Xerox, w tym oprogramowania oraz usług dedykowanych m.in. dla rozwiązań z zakresu Internetu Rzeczy. Działania te mają przełożyć się m.in. na zwiększenie przychodów w regionie.

Jacques-Edouard Gueden jest związany z firmą Xerox od 32 lat. Pełnił różne funkcje w działach związanych ze sprzedażą oraz marketingiem. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za działalność firmy Xerox we Francji, Belgii i Luksemburgu. W latach 2017 – 2018 odpowiadał za operacje biznesowe oraz marketing firmy Xerox w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Wcześniej odpowiadał też m.in. za rozwój globalnej sieci sprzedaży.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *