Zmiany kadrowe

Janusz Górka Sales Managerem w Vectra AI

Menedżer dołączył do zespołu spółki wraz z początkiem stycznia. Jego rolą będzie wspieranie ekspansji firmy w Polsce i rozwijanie jej rynkowej strategii – poinformowali przedstawiciele Vectra AI.

Janusz Górka Sales Managerem w Vectra AI

Janusz Górka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju biznesu, kierowaniu zespołami sprzedażowymi, a także zarządzaniu procesami sprzedaży złożonych rozwiązań w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług IT poprzez bezpośrednie i pośrednie kanały biznesowe. W Vectra AI doceniono przede wszystkim jego wieloletnią praktykę zawodową zdobytą w międzynarodowym środowisku korporacyjnym oraz silne zaplecze techniczne. Swoje doświadczenie zdobywał min. w takich firmach jak Oracle, NetApp czy Digital Forms.

“Ogromne zapotrzebowanie na rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa i szeroki pakiet wysokiej jakości rozwiązań, jakie Vectra ma w swoim portfolio z pewnością sprzyjają rozwojowi, dlatego niezmiernie cieszę się na współpracę z naszymi klientami i partnerami w Polsce” – skomentował Janusz Górka.

“Jestem przekonany, że dzięki współpracy z tak doświadczonym managerem jak Janusz, uda nam się dotrzeć do polskich przedsiębiorców szukających najlepszych rozwiązań, które dają możliwość pełnej i skutecznej ochrony i przekazać im naszą wiedzę i wsparcie” – podsumował Christian Putz, Country Manager w Vectra AI.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *