Zmiany kadrowe

Jaromir Pelczarski dołącza do zespołu Accenture Cloud First w Polsce

Grono ekspertów chmurowych Accenture Cloud First Jaromir Pelczarski wesprze jako Cloud Transformation Programs Lead. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowości jako menedżer i praktyk z obszaru cyfryzacji, integracji oraz cyberbezpieczeństwa, będzie szczególnie skupiony na rozwoju oraz zarządzaniu złożonymi projektami na rynku finansowym, poinformowali przedstawiciele Accenture Cloud First. Przypomnijmy, że z początkiem marca tego roku, Jaromir Pelczarski objął również stanowisko Principale Director w Accenture w Polsce.

Jaromir Pelczarski dołącza do zespołu Accenture Cloud First w Polsce

Jaromir Pelczarski od 2011 roku związany był z BNP Paribas Bank Polska. Od listopada 2018 roku, w randze wiceprezesa Banku, odpowiadał m.in. za obszar nowych technologii, bezpieczeństwa i zarządzania zmianą. Wcześniej w strukturach BNP Paribas Bank Polska oraz BGZ BNP Paribas pełnił funkcję dyrektora operacyjnego. W latach 2003 – 2011 związany był natomiast z Fortis Bank.

W 2020 roku Jaromir Pelczarski został uhonorowany tytułem „Lidera Cyfryzacji Sektora Bankowego” przez Kapitułę Kongresu Forum Technologii Bankowych. Jest także członkiem stowarzyszenia Aniołów Biznesu „Sterling Angels”.

Jaromir Pelczarski jest absolwentem AGH, a także Uniwersytetu Bristolskiego i studiów MBA na francuskiej uczelni technicznej Ecole des Ponts Paris Tech.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *