Zmiany kadrowe

Jerzy Kott został nowym CTO home.pl

Menedżer z ponad 30-letnim doświadczeniem w IT będzie odpowiadał za pion technologiczny. W zarządzie home.pl dołączył do Macieja Kornackiego (CEO) Magdaleny Chudzikiewicz (CCO) oraz Marcina Szula (CFO).

Jerzy Kott został nowym CTO home.pl

Jerzy Kott doświadczenie w IT zdobywał zarówno podczas pracy w globalnych korporacjach, jak i start-upach działających na rynkach europejskim, amerykańskim i azjatyckim. Pracował w takich firmach jak: SAS Institute, ProsiebenSat.1, Silicon Image czy Powszechny Bank Kredytowy. Nowy CTO home.pl specjalizuje się w technologiach big data, rozwiązaniach chmurowych oraz transformacji cyfrowej.

“Celem home.pl jest bycie w pierwszym szeregu najnowocześniejszych przedsiębiorstw data-driven w Polsce. Dokonujemy cyfrowej ewolucji i kładziemy ogromny nacisk na podejmowanie decyzji w oparciu o analizę danych. Dzięki temu usługi home.pl będą o wiele szybciej i łatwiej adaptowalne do zmieniających się warunków rynkowych. To szczególnie ważne w zaczynającej się 3. dekadzie XXI wieku, w której czeka nas wiele wyzwań. Umiejętność szybkiego reagowania zadecyduje o tym, kto będzie liderem rynku” – skomentował Jerzy Kott.

Przypomnijmy, że home.pl to największy w Polsce dostawca usług internetowych. Jest członkiem grupy United Internet i partnerem marki 1&1 IONOS. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, udostępnianiu hostingu dla serwisów WWW i utrzymywaniu kont poczty e-mail. Dostarcza też gotowe oprogramowanie w postaci sklepów online i sprzedaje aplikacje oraz programy poprzez swój Marketplace.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *