Branża ITRynek

Już dziś (18 marca) zaczyna się 17. edycja Cisco Forum w Zakopanem

Cisco Forum to jedna z największych i najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Jak co roku odbywa się w hotelu Kasprowy w Zakopanem. W tym roku zostało podzielone na sekcje tematyczne: trendy rynkowe, produkty i rozwiązania, ścieżka techniczna i ścieżka partnerska.

Już dziś (18 marca) zaczyna się 17. edycja Cisco Forum w Zakopanem

Cisco Forum to od lat główny punkt w kalendarzu osób profesjonalnie zajmujących siętechnologiami sieciowymi i infrastrukturą internetową. Tegoroczna edycja Cisco Forum, odbywająca się pod hasłem „Technologia, Partnerstwo, Sukces“, zgromadzić ma ponad 1000 osób. “Nadchodząca era Internetu Wszechrzeczy, a więc sieci łączącej ludzi, przedmioty, dane i procesy, to ogromna szansa rozwojowa dla Polski. Na tegorocznym Cisco Forum pokazujemy jak technologia Cisco może pomóc w wykorzystaniu tej szansy, stanowiąc podstawę nowatorskich projektów, realizowanych wspólnie z partnerami i klientami, zarówno tymi, z którymi pracujemy od dawna, jak i tymi działającymi na zupełnie nowych rynkach, niekojarzonych tradycyjnie z IT, jak np. górnictwo czy energetyka” – powiedział Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland.

Cisco Forum 2015 to 3 dni i ponad 80 sesji, wypełnionych prezentacjami trendów rynkowych i technologii Cisco. Program tegorocznej konferencji został podzielony na następujące ścieżki tematyczne:

  • Trendy Rynkowe – sesje poświęcone zmianom rynkowym w obszarach Cloud, SDN/ACI, IoE, Mobility i Security;
  • Produkty i Rozwiązania – sesje dotyczące najnowszych produktów i rozwiązań Cisco, ich funkcjonalności i zastosowań. Sesje te będą podzielone tematycznie na tradycyjne linie produktowe – Bezpieczeńtwo, Enterprise Networking, Collaboration, Service Providers, Data Center;
  • Ścieżka Techniczna – sesje techniczne, prowadzone głównie przez inżynierów z Cisco TAC (Technical Assistance Center) na co dzień pracujących w Cisco Global Services Center w Krakowie. Obejmą zagadnienia związane z wdrożeniem, diagnozowaniem problemów oraz opisem zaawansowanych funkcjonalności;
  • Ścieżka Partnerska – podczas której Partnerzy Cisco prezentować będą przykłady najciekawszych projektów i wdrożeń realizowanych w oparciu o technologie Cisco.

Wśród nowości w programie tegorocznego Cisco Forum na szczególną uwagę zasługuje Forum Kobiet – spotkanie z liderkami IT i biznesu, które będą rozmawiać o tym, dlaczego kobiety powinny stanowić coraz większy odsetek pracowników w IT, jakie przeszkody stoją na drodze do realizacji tego celu i jak je pokonać.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *