MENU

Konferencja SAS Institute Advanced Analytics and Data Science

14 października 2015Biznes, Branża

Tegoroczna, trzecia już edycja tej konferencji – która odbędzie się 20 października – będzie poświęcona tematyce zaawansowanej analityki i jej zastosowaniom w obszarze zarządzania finansami, zarządzania ryzykiem i wykrywania nadużyć w dobie Big Data.

wrong-number-1198209-639x427

Konferencja  to wyjątkowe wydarzenie  dla przedstawicieli świata nauki i biznesu, którego celem jest również zaprezentowanie wyzwań związanych z kształceniem specjalistów posiadających odpowiednie kompetencje analityczne, informatyczne i biznesowe (data scientists) dostosowane do zmieniających potrzeb współczesnej gospodarki – przekonują organizatorzy.

Konferencja organizowana jest przez Szkołę Główną Handlową (Kolegium Analiz Ekonomicznych, Instytut Statystyki I Demografii – Zakład Analizy Historii Zdarzeń i Analiz Wielopoziomowych) we współpracy z SAS Institute pod honorowym patronatem  prof. Tomasza Szapiro – Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Podczas konferencji wystąpią wybitni naukowcy reprezentujący naukę oraz przedstawiciele świata biznesu z Polski i zagranicy. Gościem honorowym będzie prof. Jonathan Crook, dyrektor Credit Research Centre na University of Edinburgh Business School.

Będzie to spotkanie ponad 150  praktyków z biznesu  i środowisk akademickich, którzy będą dzielić się wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami z zakresu swoich dziedzin. Konferencja jest doskonałą okazją do poznania praktycznych zastosowań specjalistycznych rozwiązań analitycznych oraz dyskusji na temat  wyzwań, które stoją przed programami szkolnictwa wyższego w dziedzinie analityki i big data.

Szczegółowa agenda oraz lista prelegentów jest dostępna na stronie Konferencja SAS Institute Advanced Analytics and Data Science.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »