BranżaBiznesAnalityka

Konferencja SAS Institute Advanced Analytics and Data Science

Tegoroczna, trzecia już edycja tej konferencji – która odbędzie się 20 października – będzie poświęcona tematyce zaawansowanej analityki i jej zastosowaniom w obszarze zarządzania finansami, zarządzania ryzykiem i wykrywania nadużyć w dobie Big Data.

Konferencja SAS Institute Advanced Analytics and Data Science

Konferencja  to wyjątkowe wydarzenie  dla przedstawicieli świata nauki i biznesu, którego celem jest również zaprezentowanie wyzwań związanych z kształceniem specjalistów posiadających odpowiednie kompetencje analityczne, informatyczne i biznesowe (data scientists) dostosowane do zmieniających potrzeb współczesnej gospodarki – przekonują organizatorzy.

Konferencja organizowana jest przez Szkołę Główną Handlową (Kolegium Analiz Ekonomicznych, Instytut Statystyki I Demografii – Zakład Analizy Historii Zdarzeń i Analiz Wielopoziomowych) we współpracy z SAS Institute pod honorowym patronatem  prof. Tomasza Szapiro – Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Podczas konferencji wystąpią wybitni naukowcy reprezentujący naukę oraz przedstawiciele świata biznesu z Polski i zagranicy. Gościem honorowym będzie prof. Jonathan Crook, dyrektor Credit Research Centre na University of Edinburgh Business School.

Będzie to spotkanie ponad 150  praktyków z biznesu  i środowisk akademickich, którzy będą dzielić się wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami z zakresu swoich dziedzin. Konferencja jest doskonałą okazją do poznania praktycznych zastosowań specjalistycznych rozwiązań analitycznych oraz dyskusji na temat  wyzwań, które stoją przed programami szkolnictwa wyższego w dziedzinie analityki i big data.

Szczegółowa agenda oraz lista prelegentów jest dostępna na stronie Konferencja SAS Institute Advanced Analytics and Data Science.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *