Branża ITRynek

LeverX otwiera drugie biuro w Polsce

Uruchomienie oddziału LeverX w Warszawie stanowi kolejny etap ekspansji firmy na polskim rynku. Zatrudniająca w Polsce ponad 310 osób firma planuje powiększyć swój zespół o 30%.

LeverX otwiera drugie biuro w Polsce

Celem otwarcia biura w Warszawie ma być zapewnienie możliwości lepszej współpracy z klientami ze stolicy i okolicznych województw. Jak przekonują przedstawiciele firmy LeverX plany zwiększenia zatrudnienia oraz rozwój struktur w Polsce są odpowiedzią na dynamiczny rozwój na polskim rynku. “W LeverX koncentrujemy się na nieustannym podnoszeniu jakości naszych usług oraz relacji z partnerami biznesowymi. Kluczową kwestią zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów jest możliwość bezpośredniego kontaktu, dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom zdecydowaliśmy się otworzyć nasze kolejne biuro, tym razem w Warszawie. Wierzymy, że będąc bliżej naszych klientów będziemy w stanie jeszcze efektywniej wspierać ich na każdym etapie transformacji cyfrowej i optymalizacji ich biznesów” – zapewnia Dzmitry Jabłoński, Managing Director LeverX Poland.

Główna siedziba LeverX od dwóch lat w Polsce mieści się we Wrocławiu. Warszawskie biuro ma stanowić uzupełnienie dla lokalnych struktur LeverX w Polsce. Co jednak ważne, otwarcie biura w Warszawie przypada na 20-lecie działalności LeverX. Według przedstawicieli firmy rocznica ta jest okazją m.in. do podkreślenia stabilności oraz skali rozwoju rozwoju LeverX oraz długoterminowych planów ekspansji w Polsce. Wedle zapewnień, ekspansja firmy jest dowodem na stabilność i sukces LeverX, jako firmy, która działając w roli partnera SAP od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania oraz dostarcza usługi doradztwa technologicznego dla klientów w obszarze transformacji cyfrowej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *