PracaRynek

Firma LeverX Group otworzyła swoje pierwsze biuro w Polsce

Spółka LeverX Group, strategiczny partner SAP, otworzyła we Wrocławiu swoje pierwsze polskie biuro. To czwarty nowy oddział w ciągu ostatniego pół roku, który dołączył do przedstawicielstw w Homlu, Kijowie i Taszkencie. Jak zapowiadają przedstawiciele LeverX, do końca roku we wrocławskim oddziale firma zamierza zatrudnić ponad 100 specjalistów IT.

Firma LeverX Group otworzyła swoje pierwsze biuro w Polsce

Polskie biuro LeverX Group mieści się we wrocławskim centrum biznesowym Aquarius. Spółka oferuje obecnie pracę w modelu stacjonarnymi i zdalnym, dla deweloperów Java, Node.js, Frontend, ABAP oraz .NET. Do rekrutacji przystąpić mogą kandydaci zarówno z Wrocławia, jak i innych polskich miast.

“Otwarcie nowego biura w Polsce to kolejne ważne wydarzenie w ramach strategii rozwoju firmy na rynku europejskim. Wybraliśmy Wrocław jako jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków IT w Polsce – to tutaj działają już znane międzynarodowe firmy i nieustannie otwierają się kolejne biura głównych graczy na rynku IT czy startupów. Co więcej, Wrocław ma świetne położenie geograficzne, które pozwala nam być jeszcze bliżej klientów w sąsiednich krajach – w Niemczech i Czechach” – powiedział Dzmirty Jabłoński, szef biura LeverX Group we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że w skład LeverX Group wchodzą spółki LeverX oraz Emerline. Obecnie pracuje w nich łącznie ponad 900 osób. Biura Grupy mieszczą się na Białorusi, w USA, Austrii, Polsce, na Ukrainie, w Uzbekistanie i Rosji. Zespół LeverX, będąc partnerem strategicznym firmy SAP, projektuje i wdraża rozwiązania tego producenta m.in. dla takich marek, jak KIA Motors, KAMAZ, 3M czy RETAL. Z kolei Emerline zajmuje się tworzeniem rozwiązań internetowych i mobilnych zarówno dla startupów, jak i dużych firm z Europy Zachodniej oraz USA. W portfolio spółki znajdują się również produkty własne.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *