Zmiany kadrowe

Łukasz Jęczmiński nowym CTO w Altkom Software & Consulting

Od 4 maja do zespołu Altkom Software & Consulting w roli CTO dołączył Łukasz Jęczmiński – ekspert z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i prowadzeniu projektów transformacji złożonych środowisk IT. To także konsultant w zakresie chmury obliczeniowej i infrastruktury IT dla globalnych dużych graczy z branż: Finanse i Bankowość, Big Pharma, e-Commerce i TV streaming. W ASC będzie on odpowiadał za wyznaczanie kierunków rozwoju technologicznego spółki.

Łukasz Jęczmiński nowym CTO w Altkom Software & Consulting

Przez ostatnie cztery lata Łukasz Jęczmiński związany był z Accenture, gdzie realizował projekty wykorzystujące podejście Infrastructure As Code, automatyzację, chmurę obliczeniową, nowoczesne metody skalowalności w różnych środowiskach biznesowych, m.in. organizacjach globalnych, krajowych oraz w  start-up’ach. Pracował także w EVIO Polska, First Data Corporation, Osmosys Technologies.

Łukasz Jęczmiński jest absolwentem informatyki na Politechnice Łódzkiej oraz studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty m.in. z zakresu usług w chmurze, architektury, bezpieczeństwa i zarządzania projektami.

„Ważnym filarem sukcesu ASC jest konsulting. Podejście, iż firmy nie potrzebują naszych aplikacji czy systemów samych w sobie, ale rozwiązania swojego problemu biznesowego, jest mi niezwykle bliskie. Przykładem są obecnie popularne, ale trudne projekty transformacji cyfrowych. Powiodą się tylko wtedy, kiedy mądre wybory technologiczne pójdą w parze z głęboką znajomością trendów i kierunków rozwoju danej branży. Jeśli obie te rzeczy klient znajdzie w jednym miejscu, to tylko lepiej. Dziś nie muszą to być  firmy z „wielkiej czwórki konsultingu”. Podobne kompetencje firmy uzyskają u mniejszych dostawców, jak Altkom Software & Consulting. Moją rolą jest spełnienie tej obietnicy na możliwie najwyższym poziomie” – powiedział Łukasz Jęczmiński.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *