Zmiany kadrowe

Magda Magnuszewska została CEO Grupy Alsendo

Menedżerka od prawie 20 lat związana jest z branżą nowych technologii, logistyki i digital. Obecnie staje na czele firmy, która zapewnia rozwiązania technologiczne z zakresu Shipping oraz Carrier Management System na etapie ostatniej mili dla podmiotów z branży e-commerce, marketplace, jak również dla małych przedsiębiorstw.

Magda Magnuszewska została CEO Grupy Alsendo

Magda Magnuszewska odpowiadała za transformację biznesową Grupy Inelo, wiodącego dostawcy zintegrowanych rozwiązań technologicznych dla branży transportowej w CEE. Posiada także szerokie doświadczenie w zakresie M&A, procesów integracji i Investor Relations. Zasiadała w radach nadzorczych spółek takich jak Netsprint Group czy Grupa Wirtualna Polska, a przez ponad 15 lat pełniła rolę Partnera w funduszu private equity Innova Capital.

„Jestem dumna, że mogę stanąć na czele organizacji z tak ogromnym potencjałem oraz wielkimi ambicjami na rozwój. Za pośrednictwem technologii należących do Grupy Alsendo obecnie wysyłanych jest średnio 5 milionów paczek miesięcznie do 150 krajów na całym świecie, jednak ambicje sięgają dużo dalej. Planujemy wykorzystać przewagę technologiczną, know-how i międzynarodowy zasięg Grupy, jako motor dalszego wzrostu, który uzupełnią także kolejne akwizycje. Niezmiernie cieszę się, że dołączam do tak prężnie rozwijającej się organizacji i zaangażowanego zespołu! Mam nadzieję, że dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu uda nam się jeszcze bardziej przyspieszyć tempo” – mówi Magda Magnuszewska, CEO Alsendo.

W ostatnich latach Grupy Alsendo dynamicznie się rozwija. “Firma czerpie korzyści nie tylko ze wzrostu sektora e-commerce w Europie, dla którego oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu technologii do zarządzania dostawami, ale także z trafionych inwestycji w rozwój rozwiązań IT oraz udanych akwizycji międzynarodowych. Cieszymy się, że Magda przyjęła naszą ofertę współpracy, jej i całemu zespołowi życzymy kolejnych sukcesów. Deklarujemy dalsze wsparcie Alsendo w rozwoju oferty SaaS, systemów do zarządzania usługami kurierskimi oraz wzmacnianiu umiejętności menedżerskich kluczowych pracowników” – podsumowuje Edgar Koleśnik, partner w Abris Capital Partners oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Alsendo.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *