Zmiany kadrowe

Marcin Gajdziński nowym Country General Managerem IBM na Polskę i kraje Bałtyckie

W tej funkcji zastąpi Jarosława Szymczuka, który objął stanowisko General Managera działu IBM Consulting w Europie Środkowo-Wschodniej. Zmiany wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.
Marcin Gajdziński nowym Country General Managerem IBM na Polskę i kraje Bałtyckie

Marcin Gajdziński będzie odpowiedzialny za całokształt działalności IBM w Polsce i krajach bałtyckich, wzrost biznesowy i budowanie satysfakcji klientów. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze w dziale rozwiązań technologicznych.

Marcin jest wyróżniającym się liderem z doskonałą znajomością zagadnień rynkowych i technologicznych oraz prawdziwym partnerem w biznesie dla klientów w ich projektach transformacyjnych” – powiedział Wolfgang Wendt, General Manager IBM w Europie Środkowo-Wschodniej. „Chciałbym podziękować Jarosławowi Szymczukowi za wkład wniesiony w rozwój biznesu oraz wzmocnienie pozycji rynkowej IBM w Polsce i krajach bałtyckich, życząc mu dalszych sukcesów w nowej roli” – dodał.

Marcin Gajdziński, posiada doświadczenie zdobyte w trakcie ponad 20 lat pracy w Polsce, poparte dogłębną wiedzą branżową i znajomością rynku technologii. „Znajdujemy się w decydującym momencie kształtowania przyszłości naszej branży. Wykorzystując najnowsze rozwiązania IBM w zakresie AI i chmury hybrydowej, ekspercką wiedzę konsultingową i współpracując z ekosystemem partnerskim, możemy jeszcze skuteczniej przyspieszać dynamiczny rozwój biznesów naszych klientów” – mówi Marcin Gajdziński.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *