Zmiany kadrowe

Marcin Garbarczyk nowym VP Head of Mobile Experience w Samsung Electronics Polska

Dotychczasowy szef dywizji Mobile w Polsce na nowym stanowisku będzie odpowiadać za wszystkie obszary sprzedaży i marketingu produktów mobile w kanałach B2C i B2B. Decyzja o awansie zapadła na szczeblu globalnym, co świadczy zarówno o docenieniu dotychczasowych osiągnięć menedżera, jak i o bardzo mocnej pozycji polskiego oddziału w strukturach firmy – poinformowali przedstawiciele producenta.

Marcin Garbarczyk nowym VP Head of Mobile Experience w Samsung Electronics Polska

Marcin Garbarczyk związany jest z Samsung Electronics Polska od 2015 roku. Przez ostatnie 3 lata kierował działem urządzeń mobilnych marki Samsung w Polsce. Wcześniej odpowiadał za strategię marketingową i sprzedażową dywizji mobile. Zanim rozpoczął pracę w Samsung Electronics zdobywał doświadczenie w McKinsey & Company, gdzie zajmował się m. in. projektami z zakresu marketingu i sprzedaży w Polsce i Europie.

Marcin Garbarczyk jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył także studia MBA na Kellogg School of Management Northwestern University w Chicago oraz executive program na Harvard Business School.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *