Zmiany kadrowe

Mariusz Kaczmarek pokieruje CompFort Meridian Polska

Z początkiem lutego stanowisko prezesa firmy CompFort Meridian Polska obejmie Mariusz Kaczmarek. Zastąpi Maartena Goslingsa, który po ośmiu latach kierowania spółką zostanie prezesem jej rady nadzorczej.

Mariusz Kaczmarek pokieruje CompFort Meridian Polska

Na stanowisku prezesa CompFort Meridian Polska Mariusz Kaczmarek zastąpi założyciela firmy. „Cieszę się, że w wieku 70 lat mogę przekazać stery CompFort Meridian Polska w ręce Mariusza Kaczmarka, który dzięki swojemu doświadczeniu w branży IT, świetnie rozumie czym się zajmujemy” – mówi Maarten Goslings. Zapowiada jednak, że zamierza aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu wizji i długoterminowych planów firmy.

Mariusz Kaczmarek podkreśla z kolei, że oferta CompFort Meridian Polska odpowiada aktualnym potrzebom działów IT. „Podoba mi się portfolio produktów i usług oferowanych przez CompFort, ponieważ jest bardzo dobrze dostosowane do potrzeb działów IT w przedsiębiorstwach i obejmuje zestaw najlepszych technologii, szeroko stosowanych na całym świecie – takich, które uwzględniają biznesowe podejście do IT oraz są zgodne z najlepszymi praktykami” – mówi Mariusz Kaczmarek, który w ostatnim roku piastował stanowisko dyrektora zarządzającego w EY Polska. W latach 2011-2013, jako wiceprezes Kredyt Banku odpowiadał za operacje oraz obszar IT. Wcześniej zajmował m.in. stanowisko CIO w Deutsche Bank PBC oraz Raiffeisen Bank Polska. Odpowiadał również za rozwiązania logistyczne i finansowe Procter&Gamble w Polsce, Belgii oraz w Niemczech.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *